Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голити ноги, до чого сниться голити ноги уві сні

У багатьох стародавніх цивілізацій позбавлення від волосся — гоління або стрижка, було ознакою втрати сили, краси, авторитету. Нижні кінцівки уві сні символізують опору, можливість встояти перед негараздами. А ось те,, до чого сниться голити ноги, трактується сонником в залежності від персонажа і повсякчас деталей процедури.

Сонник Міллера про втрати

Чоловікові, якому уві сні довелося голити волосся на неголених жіночих ніжках, психолог Міллер радить взяти всі справи під контроль. Необдумані вчинки сплячої людини можуть стати причиною злиднів, втрати сім’ї або перспективної роботи.

Жінці, бачити лише одну неголену кінцівку, підказує сонником про ймовірний розпад сім’ї через сварливого і деспотичного характеру сплячої красуні. Довге волосся на обох ніженьки в жіночому сновидінні видають нелагідність натуру сновідіци, її спрагу усіма управляти.

Чи не гарячіться!

Приснилися волохаті ніжки молодій жінці, на думку сучасного суміщеного снотолкователя, свідчать про гармонійних взаєминах з домочадцями і оточуючими. Виходячи з цієї інтерпретації, то,, до чого сниться голити ноги, віщає про конфлікти і нерозуміння.

За версією езотериків, приснилися неголені нижні кінцівки символізують гармонію душі і тіла сновидіння, а ось гоління ніг розглядається сонником необхідністю відмовитися від звичного комфорту.

Цілеспрямованість — ключ до успіху

Дівчині, якій доводиться уві сні голити ноги самій собі, Загальний сонник говорить про твердий рішучий характер. Наяву ви звикли самостійно вирішувати всі питання, будь-якими шляхами домагаючись задуманого.

До чого сниться жінці робити депіляцію самої себе? Східний жіночий снотолкователь говорить про прагнення сплячої красуні завжди виглядати надзвичайно. Ваше нав’язливе бажання залишатися у формі іноді штовхає вас на ризиковані процедури, які, найчастіше, вам не потрібні.

Будьте уважними!

Сонник мандрівника, рекомендує придивитися до ближнього оточення, тлумачачи,, до чого сниться гоління ніг незнайомою людиною. Приснився сюжет вказує на наявність недоброзичливця, який спритно прикидається другом.

Молодий панночці, бачити як її волохаті ніженьки голить уві сні знайомий хлопець або шанувальник, означає обман чи наклеп з його боку. Можливо, поклонник, не дочекавшись з вашого боку позитивної відповіді, зробить все можливе, щоб зганьбити вас і змусити страждати.

Подробиці процедури

Сонник від А до Я пов’язує тлумачення сну, в якому довелося голити ноги з подробицями самого процесу. так:

 • Користуватися побоюванням уві сні — говорить про невиправдане ризик;
 • Використовувати тупе лезо — суперечливий характер сновідящего, стане причиною конфлікту;
 • Порізатися — віщує матеріальні нестатки;
 • Порізатися до крові — ваші амбіції і самовпевненість послужать погану службу.
 • Тривожний дзвіночок

  Молодій людині, якому довелося уві сні голити ноги, за версією Спільного снотолкователя, треба докласти великих зусиль для того, щоб утриматися на плаву і забезпечувати свою сім’ю.

  Бачити, що в цьому процесі хтось бере участь або допомагає, означає, що в реальності ця особистість зацікавлено спостерігає за сновідящій. Якщо це кохана — придивіться до поведінки обраниці. Можливо, у вас з’явився сильний суперник.

  Сонник голити ноги, до чого сниться голити ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: