Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голити голову, до чого сниться голити голову уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться голити голову, необхідно звернути увагу на сакральний сенс проведеного уві сні дії. Такі маніпуляції віщають про відторгнення старого (звичок, зв’язків, відносин, речей), бажанні докорінно змінити дійсність, прагненні перейти на новий етап в житті. Сонники ж пов’язують побачені волосся з успіхом і благополуччям сплячого, тому позбуватися від них свідчить про проблеми і перешкоди: надуманих сновидцем або навмисно створених оточуючими.

Сонник Міллера про перспективність розпочатої справи

Бачити або спостерігати уві сні за процесом гоління з боку, підказує сонником Міллера, що наміри сновидіння зайнятися якимось перспективною справою, не матимуть особливого успіху, оскільки у нього немає необхідного запасу наснаги для здійснення задуманого. Якщо чоловікові приснилося, що він збрив шевелюру уві сні після виявлення плішини, свідчить, що великодушність сновідящего може стати головною причиною бідності.

Голена голова уві сні обіцяє проблеми з грошима

Бачити уві сні голену голову у жінки, за версією Сучасного суміщеного сонника, пророкує голод і злидні. А ось зустрівши в своєму сновидінні бритоголового чоловіка, можна сподіватися на успішний результат поточного справи, велику фінансову вигоду. Якщо наснилася власна дружина або чоловік з поголеною головою, значить, в сім’ї передбачається охолодження взаємин через фінансові негаразди.

Голити шевелюру комусь

Замислюючись,, до чого сниться голити голову, треба обов’язково згадати: чию головоньку довелося поголити налисо і яким предметом Ви це робили. Голити волосся на голівці дитини, підказує сонником, що сімейна радість чи успіх розпочатої підприємства повністю залежить від Вашого вибору та дій в реальній дійсності.

У жіночих сновидіннях, поголити налисо голівоньку жінки, розцінюється повної і незаперечною перемогою над суперницею або конкуренткою. Приснився образ в чоловічих снах уособлює повна довіра і підпорядкування коханої, її готовність до сексуальних експериментів.

Сновидіння, в якому довелося голити голову своїй дитині небезпечною бритвою, пророкує про його можливу схильності до шкірних захворювань або алергії.

Власне гоління: незалежність або зайва емоційність

Сонник Деніз Лінн пояснює,, до чого сниться поголити волосся самому собі. Так, приснилися гоління снотолкователь пов’язує з періодом усамітнення і роздумів над своїм нинішнім життям. Можливо, Ви перебуваєте в ситуації, яка вимагає від Вас вибору і рішучих дій. Не рубайте зопалу, дайте собі час подумати — спосіб вирішення проблеми обов’язково знайдеться.

Зовсім інше пояснення,, до чого сниться поголити голівоньку налисо самому собі, надає Повний сонник Нової Ери. У розумінні тлумача, побачений образ віщає про необхідність покірно прийняти насуваються зміни і підкоритися ситуації.

Голять Вашу головоньку — готуйтеся керувати

Хорошим вважається бачення, в якому доводиться бачити власну поголеною голівоньку. Такий образ уві сні, вважається символом сміливості і внутрішньої впевненості очолити велику справу, взявши на себе чільну роль і велику відповідальність, довівши при цьому перевагу над конкурентами.

Сонник голити голову, до чого сниться голити голову уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: