Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голити волосся, до чого сниться голити волосся уві сні

Якщо уві сні вам довелося голити волосся, то постарайтеся пригадати, де саме ви їх голили, ніж та для чого, рекомендують сонники. Кожна з цих подробиць дає своє пояснення того,, до чого сниться процес гоління.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви голили волосся собі, то це означає, що ви перебуваєте в стані пригніченості, віщає тлумач. Ймовірно, зовсім недавно ви пережили якесь розчарування або втрату.

А ось, якщо наснилося, що ви поголили голову комусь, то це означає, що хтось із ваших друзів (саме той, кого ви поголили уві сні) попросить у вас допомоги.

Гоління особи

Голити волосся на обличчі — досить звична для більшості чоловіків процедура. Ось,, до чого сниться гладко виголене обличчя і процес створення його таким, на думку сонників. Отже, виборювати уві сні:

 • Вуса — до змін характеру, звичок, хобі;
 • Бороду — ви хочете щось змінити у своїй зовнішності;
 • Брови — неординарні вчинки — ваш «коник»;
 • Щоки — вас чекають важкі часи, але вони будуть швидкоплинними;
 • Бакенбарди — до нових знайомств.
 • Збривати волосинки на ногах — знак набуття достатку

  Якщо приснилося, що ви збрили волосся на ногах, то це ознака швидкого збагачення, пророкує сонник пастора Лоффа. Хоча, якщо бути точним, це бачення має кілька варіантів трактувань.

  Ось, наприклад, голити волосся на колінах — символ того, що ви будете важко працювати, щоб досягти успіху. Збрити волоски з гомілки — знак усунення конкурентів. Якщо бачили уві сні, що бритва рівно ковзає по щиколотці, то ви з легкістю впораєтеся з цим завданням.

  А ось, гладко виголені стегна — ознака того, що вам не треба буде прикладати зусиль для того, щоб отримати хороший прибуток. Особливо, якщо уві сні ви збрили волоски на ногах електробритвою.

  Поголитися на лисо — сигнал про нові можливості

  Тлумачення сну, в якому ви голите волосся на голові, пророкує позитивні зміни, трактує сонник Медеї.

  Якщо вам приснилася мрія, в якій ви поголили голову на скронях, то вам варто подумати над тим, що ваші погляди на деякі речі дещо застаріли, і вам необхідно їх переглянути.

  А ось, пояснюючи,, до чого сниться гоління потиличної частини голови, сонник запевняє, що це знак сміливості у прийнятті рішень. Ви не боїтеся змін, тому можете сподіватися на успіх у всьому, що б ви не задумали.

  Пахви і зона бікіні, або Будьте пильні

  До чого сниться голити волосся в інтимних місцях, пояснить сонник пастора Лоффа: не будьте занадто довірливим з незнайомими людьми, є ймовірність того, що вас хочуть зганьбити.

  Наснилося, що ви поголили пахви? Не варто вірити на слово нікому, перевіряйте те, що вам говорять. А ось, поголена лобкова зона говорить про те, що вам нема чого соромитися і приховувати — ви чисті перед людьми в духовному сенсі.

  А якщо ви бачите уві сні, що голите лобкові волоски не собі, а комусь іншому, то варто побоюватися гніву цієї людини, він може негативно позначитися на вашій репутації. Особливо, якщо збрити волоски на лобку були дуже довгі.

  «Неволосатие» місця: Від небезпеки до успіху

  Роз’яснити, до чого сняться волохатими ті місця на тілі, де волосся практично не буває, зможе Східний сонник. Волохате тіло — символ мужності, вважає тлумач, а ось, голити волосся в цих місцях — сигнал про те, що ви можете проявити слабкість. Але давайте розглянемо всі докладніше.

  Наснилося, що ви голили волоссячко, що ростуть на п’ятах? Вас чекає важку подорож, повне непередбачених небезпек.

  Жінка бачить уві сні підвищену волосатість на собі там, де її бути не повинно, наприклад, на грудях або на животі? Це знак того, що її чекає успіх у протилежної статі. Видалити її — символ ганьби.

  Сонник голити волосся, до чого сниться голити волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: