Сонник голити бороду, до чого сниться голити бороду уві сні

Уві сні трапилося голити бороду? Готуйтеся до купи дрібних проблем і оновленню відносин. До чого ще сниться настільки неординарне дію, особливо якщо в реалі у вас немає бороди? Сонник вважає, що все залежить від деталей.

Чи готові до змін?

Найчастіше голити бороду уві сні знаменує втрату якоїсь цінності або майна. Це символ розриву відносин, переоцінки світогляду і почала зовсім нового для вас витка в долі.

Наснилося, що ви позбувалися рослинності на обличчі? Гряде несподіваною неприємністю, до того ж доведеться вирішувати неоднозначні проблеми на любовному фронті.

Уточнення Міллера

Снотолкователь Міллера стверджує, що голити бороду в мріях буквально означає, що вам належить очолити перспективне підприємство, але у вас не вистачить сил, щоб довести його до логічного фіналу.

Будете задоволені!

До чого сниться, що вам довелося збрити бороду? Сонник вважає, що ви намагаєтеся керувати своєю сім’єю, але вам страшенно заважає свавільна чоловіка.

Бачити, що уві сні вдалося збрити особливо довгу бороду ідеально чисто, означає, що незабаром ви будете повністю задоволені поточним станом.

У той же час збрити волосяний покрив на обличчі символізує спробу позбутися від якогось захоплення, але це робить ваше життя бідної і нудною.

Детальна розшифровка

Сонник рекомендує робити тлумачення сну, спираючись на стан бритви, якою довелося голити бороду.

 • Безпечне лезо — до авторитету і прихильності начальства.
 • Небезпечна бритва — до зіткнення з ворогами, сварок і образ.
 • Дуже гостра символізує насильство.
 • Вкрай тупа — невдачу.
 • З зазублинами — плітки навколо особистого життя.
 • Іржава — печаль через втрати.
 • Зламана — неминучу біду.
 • Якщо трапилося порізатися при голінні, то сонник вважає, що ви втратите пристойні гроші через необачність.

  Сонник впевнений, точити лезо уві сні, щоб голити бороду, буквально означає, що вам необхідно проявити ощадливість. Саме так ви зумієте підвищити свій добробут.

  Проявіть жіночність!

  До чого сниться жінці чоловік, який намагається голити бороду? Сонник впевнений, що встояти перед спокусою не вийде, і вона з головою порине в плотські втіхи.

  Якщо жінці наснилося, що вона збриває волосся на обличчі, то в її характері настільки багато мужності, суворості і похмурості, що вона відштовхує шанувальників.

  Якщо жінці уві сні довелося позбуватися від бороди, то вона зуміє забути минуле. Для молодої дівчини це знак заміжжя і народження дитини.

  Проявіть пильність!

  До чого сниться холостому чоловікові, що він голиться? Сонник обіцяє йому сварливу дружину, яка постійно буде влаштовувати скандали.

  Якщо бачення наснилося одруженого чоловіка, то йому загрожує розлучення. Для бізнесменів це знак того, що гряде низка невдалих угод.

  Якщо чоловікові довелося бачити, що він добровільно позбавляється від розкішної бороди, то його чекають колосальні витрати і фінансові втрати.

  Чи не хитруєте!

  Бачити, як уві сні голиться знайомий хлопець, означає, що провести коханого не вийде, і він розкриє вашу хитрість.

  Наснилося, що хлопець поголений погано? Ви відчуєте напад ревнощів.

  Хлопцеві спостерігати уві сні як його голять — до розчарування в коханій, обману і краху важливої ​​справи.

  Сонник голити бороду, до чого сниться голити бороду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: