Сонник голі ноги, до чого сниться голі ноги уві сні

Якщо уві сні ви побачили голі ноги, то пригадайте: вони були головним чином сюжету або другорядною складовою. Сонники, тлумачачи, до чого сняться різні частини тіла, рекомендують звертати увагу на такі деталі. Беручи їх до уваги, ви зможете отримати найбільш точні прогнози щодо своєї подальшої долі.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися голі ноги, які вражають своєю потворністю, то це може означати, що ви будете змушені займатися невигідними справами. Жінці побачити власні ніжки голими означає щастя і відданість друзів.

А ось, як сонник пояснює, до чого сняться чоловікові оголені жіночі ніжки: зустрівши чарівну незнайомку, сновидцу слід проявити розсудливість, інакше то, що могло закінчитися міцним союзом, перетвориться в легковажний флірт.

Яка частина оголена

Побачивши уві сні голі ноги, згадайте, яка саме їх частина найбільше привертала увагу своєю оголеністю. Ось, що обіцяють приснилися оголені:

 • Сідниці — до веселощів і гарного настрою;
 • Стегна — ви задоволені своїм особистим і інтимним життям;
 • Коліна попереджають про можливість бути спокушеним нечесним людиною;
 • Ікри пророкують погане самопочуття і перешкоди в справах;
 • Ступні — до романтичних відносин або новим знайомствам.
 • Всім на заздрість, або Уникайте хитрості і марнославства

  Бачити уві сні свої голі ноги красивими і доглянутими — знак гарного настрою. Молодій дівчині сонник пастора Лоффа пропонує такі пояснення, до чого сняться подібні бачення: якщо ви милуєтеся і нахвалює свої ніжки, то це означає, що вона відштовхне від себе коханої людини через свого зайвого марнославства.

  Тлумачення сну, в якому ви приводите в порядок свої ступні — миєте їх, робите епіляцію і педикюр — говорить про наступне: ви зіткнетеся з хитрим людиною, підступність якого трохи сплутає ваші плани.

  Недоглянуті кінцівки, як символ труднощів

  Згідно сонником Медеї, приснилися нижні кінцівки уособлюють життєвий шлях. Якщо уві сні ви бачите, що ваші голі ноги брудні і шорсткі, то це є символом життєвих труднощів.

  До чого сниться, що ви взуваєте нові дорогі туфлі на брудні ступні, підкаже Східний сонник: ви намагаєтеся приховати під маскою благополуччя свої комплекси. Не слід соромитися своєї необізнаності в чомусь, краще попросіть обізнаного людини вам допомогти.

  Відбитки ніг: Від таємного до явного

  Вам приснилося, що ви змушені йти по бруду босими ногами, залишаючи глибокі сліди, не полінуйтеся дізнатися, до чого це сниться. Сонник Цветкова обіцяє проблеми, які негативно позначаться на репутації. Йти по бруду було дуже складно — ви не зумієте самостійно впоратися з труднощами.

  Бачити уві сні сліди на снігу, які залишили ваші голі ноги — знак того, що ви перестали відчувати радості життя. Уві сні ви бачите, що перед вами ніхто не йде, а на снігу проявляються відбитки стоп? Це попередження про те, що все таємне стане явним.

  А ось, якщо ви, прогулюючись по заметах, не залишаєте слідів на снігу, то все що ви робите не знайде відгук близьких.

  Сонник голі ноги, до чого сниться голі ноги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: