Сонник голі люди, до чого сниться голі люди уві сні

Нагота уві сні не означає нічого ганебного. Навпаки, голі люди символізують відкритість, чуттєвість і благі наміри оточуючих. Однак, деякі сонники дають негативні опису і застерігають сновидіння від необдуманих вчинків. Щоб дізнатися,, до чого сниться роздягнутися догола, або бачити інших без одягу, докладно згадайте яскраві деталі сновидіння.

За трактуванні сонника Міллера

Психологи, які вивчали природу сновидіння, Міллер не виняток, прийшли до висновку, що незнайомі напівголі і голі люди уві сні віщують проблеми зі здоров’ям, поява недоброзичливців і збиткова справа. При цьому, якщо наснилося, що нагота вам подобається, сновидіння може обернутися приємним романом і виникненням на горизонті великого числа прихильників.

Отже, до чого сняться абсолютно голі люди:

 • Незнайомі — з’явиться реальна загроза репутації;
 • Знайомі — до неприкритого домаганню з боку начальства;
 • Мертві — до викриття вашої потаємної таємниці;
 • Занадто товсті — до багатого залицяльника;
 • Худі — до незапланованих витрат.
 • Пора на курорт

  Багато оголених осіб уві сні, які намагаються прикритися рушником або простирадлом — означають появу проблем зі здоров’ям. Тіло підказує, що давно не було повноцінного відпочинку. Сучасні сонники рекомендують терміново взяти відгули або відпустку і вирушити в найближчу оздоровницю, якщо наснилися голі люди навколо, або довелось бачити в такому вигляді себе.

  Знаменита Ванга тлумачення сну, в якому присутні голі люди, теж зводить до попередження про початок раптово захворюванні. Її сонник добре пояснює,, до чого сниться багато роздягнених чоловіків і жінок прямо на вулиці. Втома, недосипання призводять організм до повного виснаження сил і він починає несамовито сигналити про те, що прийшов час відпочинку.

  Популярності не уникнути

  Багато оголених дівчат і хлопців, які на ваших очах займаються сексом, віщують поява низки шанувальників. Вас стануть розпізнавати і на кожному розі просити автограф. У той сновидець нехай число шанувальників різко зросте. Особливо, якщо наснилися не просто голі люди, а плавці або інші спортсмени з гарною фігурою.

  Сонники рекомендують терміново зайнятися особистим життям і вибрати того єдиного, з ким можна створити міцний союз. Позбавлення від комплексів, швидка слава і визнання у всіх сферах буття — саме те, до чого сняться голі люди, які займаються сексом.

  Слідкуйте за моральним обличчям

  Уві сні бачити, як мертві голі люди ходять по вулиці — значить, бути захопленим зненацька. Один з поганих вчинків, скоєних в минулому, стане загальним надбанням. Крім того, сонники застерігають від потрапляння в пастку нечесного людини: товсті гаманці швидко спорожніють, прибутку не буде зовсім.

  Мертві напівголі і голі люди символізують любовний зв’язок на стороні. Будьте обережні — зрада швидко відкриється і ви можете втратити довіру рідну людину, якщо наснилося, що довелося роздягатися уві сні.

  Сонник голі люди, до чого сниться голі люди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: