Сонник голуб в руках, до чого сниться голуб в руках уві сні

До чого сниться тихий голуб в руках? Це один з тих сприятливих символів, який обіцяє в звичного життя безхмарне щастя, повне достаток і спокій. Сонник допоможе грамотно розшифрувати образ, укладений уві сні.

Загальні трактування

Приснився голуб в руках? Вам забезпечено безбідне майбутнє і маса позитивних емоцій від гучного свята.

Бачити птахів, які добровільно сідають на плечі або руки уві сні — добре. Сонник вважає, що вони символізують бездоганну віру.

Якщо пташка залетіла в будинок, то скоро станеться велика сімейна радість. Це також ознака того, що ви зробили поганий вчинок, але цілком спокутували його в ході життєвих випробувань.

У крайніх випадках тлумачення сну негативний і попереджає про хворобу родича або власному недугу зазвичай такі передбачення несуть птиці темного кольору.

Подбайте!

До чого сниться голуб в руках, якого ви вирішили погодувати? Це означає, що понад усе ви ставите власну сім’ю і всіляко дбаєте про домашніх.

Бачити, як хтось тримає голубка — навпаки до термінової необхідності приділити увагу комусь із близьких.

Поїти уві сні голуба з ручки — до добрих змін, які допоможуть вирішити всі поточні непорозуміння.

Приснився птах, який сидить на долоні? Сонник впевнений, що вам нема чого турбуватися про свою долю, адже за вами доглядають незримі покровителі.

Готуйтеся!

Наснилося, що ви були в церкві, і притискали голубонько до грудей? Це натяк, що саме час зайнятися власною душею і її розвитком. Сонник рекомендує спокійні медитації, молитви і самоаналіз поведінки.

Якщо довелося бачити цю картинку в ніч на вівторок, то в справі, яке вас сильно турбує, отримаєте відмову. Сновидіння середовища гарантує, що ви вдало переживете складний період і навіть поучаствуете в деяких подіях, які пізніше увійдуть в історію.

Інтерпретація Міллера

Сонник Міллера стверджує, що голуб в руках уві сні знаменує народження дітей і особисте щастя. Для одиноких це пророцтво швидкого весілля.

Добрий символ

До чого сниться чисто білий голуб в руках? Сновідних дію обіцяє повагу оточуючих, відданих друзів і надійних життєвих супутників.

Білий голуб виступає уві сні символом божого промислу, духовного одкровення і просвітління. Приснився білий птах? Чекайте великого успіху.

Розшифровка за кольором

Крім того сонник впевнений, що колір оперення дає максимально повну характеристику образу.

 • Світлий — хвороба.
 • Темний — новини.
 • Сизий — відчай, туга, хвороба.
 • Чорний — смерть, невдача.
 • Рудий — прибуток.
 • Дикий — вірність.
 • Дуже великий — гість.
 • Син або дочка?

  До чого сниться, що вдалося зловити голубонько? Скоро відбудеться любовне побачення або ви навпаки заробите неприємності.

  Холостим спіймати птаха уві сні — до весілля, сімейним — до народження діточок. Причому якщо голуба сталося зловити сновидцу чоловікові, то у нього народиться дочка, якщо жінці, то син.

  Приснився голуб в руках, якого ви вирішили відпустити? На жаль, сонник пророкує, що ви розлучитеся з коханою людиною.

  Ловіть момент!

  Що означає уві сні взагалі тримати, тобто розводити голубів? Ймовірно, вас не влаштовує добробут сім’ї, але незабаром ви отримаєте шанс його поліпшити.

  Тримати голуба, щоб окільцювати — до звістки, яке здивує. Якщо ж ви діставали голубів з гнізд, то сонник відкрито натякає: зустрічайте гостей.

  Сонник голуб в руках, до чого сниться голуб в руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: