Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голуб в будинку, до чого сниться голуб в будинку уві сні

Голуб в будинку, який уві сні влетів до вас в віконце, в більшості випадків, пророкує приїзд довгоочікуваного гостя. Але, не всі тлумачення того,, до чого сниться ця птаха, такі райдужні. Деякі сонники запевняють, що подібні сновидіння сняться напередодні неприємних подій.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите, що на вашому віконце воркують голубки, то це означає, що скоро у вас в родині трапиться поповнення. Правда, це тлумачення сну більше стосується сімейних сновидцев. Незаміжньою ж дівчині або холостому хлопцеві ворк на підвіконні птах обіцяє швидке одруження.

Наснилося, що ви годуєте живе у вас в будинку голуба? Вас порадують друзі. А ось, мрія, в якій птах клюнула вас за руку під час годування, означає розчарування в близькій людині.

Нахабна пташка, як символ приємних змін

До чого сниться голуб в будинку, який залетів у відкрите вікно, побачивши крихти хліба, підкаже сонник Ванги. Дуже позитивне значення має наснитися пташка білого кольору. Таке сновидіння пророкує удачу в бізнесі, причому ви не будете докладати особливих зусиль.

Ще один тлумач, який трактує,, до чого сниться біла голубка, яка залетіла до вас в будинок за їжею — це Східний сонник. За версією даного оракула, біла голубка — символ глибокої чистого почуття, яке вже поспішає до вас. Якщо пташка уві сні залетіла в віконце до самотній людині, то скоро він знайде свою половинку. Для сімейного — таке бачення обіцяє зміцнення почуттів.

Переляканий голубок — знак невпевненості в собі

Якщо приснилося, що до вас у вікно влетів голуб, що рятується від переслідування хижака, то ця мрія є уособленням страхів і комплексів сновидіння. Пригадайте, як уві сні поводився голуб в будинку.

Якщо він метався з кута в кут, намагаючись сховатися від невидимого ворога, то в реальності ваші страхи завадять вам отримати дуже вигідну роботу, попереджає сонник Лонго.

А якщо бачите уві сні, що пташка, яка влетіла до вас в оселю, відразу заспокоїлася і навіть стала виглядати у вікно, то можете розраховувати на вдале закінчення початої справи, але за умови, що ви зберетеся з духом і не будете «опускати руки» при першій же невдачі.

Мертва пташка: Від хвороби до пліток

Опис того,, до чого сниться мертвий голуб в будинку, навряд чи порадує навіть самого оптимістичного сновидіння.

За версією сонника пастора Лоффа, якщо уві сні ви бачите у себе під ліжком мертвого домашнього голуба, який жив у вас в голубника, то це ознака того, що захворіє хтось із рідних. Помер залетів у кватирку дикий голубок? Дізнаєтеся про когось із знайомих неприємну новину.

Якщо приснилося, що ви довго не можете відшукати який залетів у будинок голубка, який десь помер, то такий сюжет говорить, що ви почуєте плітки: дикий птах спочив — про одного, домашній — про себе, засмучує сонник.

Колір оперення

Крім білокрилих голубів, в будинку можуть мешкати і пернаті з іншим забарвленням. Ось, що обіцяють деякі з «різнокольорових» птахів:

 • Сіро-білий — отримаєте звістку;
 • Чорний — неприємності вже на підході;
 • Строкатий — ви відмінно повеселитися з друзями;
 • Димчасто-сизий — вас чекає приємне знайомство.
 • Сонник голуб в будинку, до чого сниться голуб в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: