Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голуб, до чого сниться голуб уві сні

Прівідевшіеся уві сні голуб символізує духовну чистоту, примирення з самим собою і навколишнім світом. Для того щоб докладніше дізнатися до чого сняться ці пернаті, слід звернутися до тлумача. Сонник рекомендує попередньо в деталях згадати сновидіння: настрій, змістове наповнення, сюжет і його закінчення.

Білі і чорні пір’я

Приснився білий голуб символізує чистоту, невинність і теплі, щирі почуття. Для жінки біла пташка може бути вісником доброго звістки про швидку появу дитини.

Білий голуб в руках незаміжньої дівчини означає швидке одруження.

Опис,, до чого сниться чорне оперення у птиці, дає Гришина. Сонник Гришиной стверджує, що чорний голуб є передвісником проблем і нещасть.

Залетів у вікно

Якщо уві сні довелося побачити, як голуб залетів у відкрите вікно, значить, незабаром в ваш будинок навідаються люди, яких ви поважаєте і раді бачити.

Сновидіння, в якому голуб залетів у віконце, має також і негативне значення. У випадках, якщо такий сон змушує відчувати страх і тривогу, слід його сприймати як передвістя отримання тривожних звісток, пов’язаних з членами сім’ї.

До чого сниться подібний сюжет, розтлумачує і Езоп. Якщо голуб залетів в будинок, сонник Езопа тлумачить це як прийдешні зміни в житті людини. Якщо птах поводилася спокійно, значить, зміни будуть помірні і особливого дискомфорту не принесуть. Якщо ж вона була непосидюча або навіть агресивна, сонник попереджає, що зміни можуть на деякий період збити з ритму і доставити деякі клопоти.

Якщо приснилося, що голуб залетів у квартиру, трохи політав і без проблем вилетів, значить, зміни, які незабаром відбудуться, не торкнуться сновидіння і його сім’ю, і не вплинуть на їхнє благополуччя і сімейний устої.

Сон, в якому ви радісно спостерігаєте, як голуб влетів у вікно, розтлумачується як отримання невеликого і приємного подарунку або сюрпризу.

Мертвий голуб

Сучасний сонник роз’яснює даний сюжет як ознака того, що слід змінити свій спосіб життя або розпорядок дня, інакше доведеться багато часу витратити на відновлення свого здоров’я.

Аналогічний сюжет розтлумачує і Малий Велесов сонник. Сон, в якому довелося вбити голуба, говорить про те, що ви впораєтеся з усіма виниклими складнощами. Якщо убита птиця була чорного кольору — це означає подолання хвороби. Якщо перната створення вбив хто-небудь інший, це означає, що рідні і близькі люди допоможуть в скрутну хвилину.

Наснилося, що поранений голуб вмирає на ваших очах? Це передвіщає початок захворювання. Для того щоб уникнути прийдешньої хвороби, слід поберегти себе і трохи знизити темп, в якому ви працюєте. Найкраще взяти відпустку на кілька днів і провести його зі своїми близькими і рідними.

Опис,, до чого сниться хворий голуб, що знаходиться на межі смерті, дає Езоп. Хворий голубок, який уві сні одужує, говорить про те, що всі сімейні негаразди і сварки залишаться позаду — наступити повна ідилія і взаєморозуміння в сім’ї.

Годування пернатих

Сон, в якому доводиться годувати голубів, трактується як початок нового життя, закінчення чорної смуги. Годувати з руки, означає, що в житті сновидіння є людина, яка буде поруч і в добро і радості.

Сюжет, в якому ви годуєте Гулей разом зі своїми рідними та близькими віщає, що все незгоди й образи між вами і рідними залишилися позаду.

Ціла зграя

Розшифровку,, до чого сниться багато голубок, дає Езоп. Такий сон може сигналізувати про втрату любові і щастя. Сонник Езопа рекомендує найближчим часом ретельно стежити за своїми словами і думками, навіть якщо ви перебуваєте в дратівливому і напруженому стані, інакше втратите найдорожчого і кохану людину.

Розшифровку сновидіння можна знайти і в сонник Пір року. Багато голубів, які кружляли над будинком або над рідними і близькими, обіцяє благополуччя і шана.

Два голубка

Якщо приснилося відразу два голуба, це обіцяє швидке весілля. Сон, в якому голуби сидять на вікні — до швидкої приємної вісточці від коханої людини або несподіваного сюрпризу.

Якщо уві сні дві голубки тривожно б’ються в вікно, значить, отримана звістка введе в сум’яття і стан легкого шоку.

Сучасний тлумач пояснює, до чого сниться, якщо голуби стукають у віконце. Такий сюжет означає отримання звісток від рідних і близьких. Причому звістки будуть приємними і радісними.

Пояснення сну Міллером

Чути в сні воркування — до поповнення в родині. Сонник стверджує, що будинок наповниться радістю щасливих батьків і криками новонародженого малюка.

Для незаміжньої дівчини приснився сюжет може передвіщати радісний і вдалий сімейний союз.

Якщо приснилося, що голуб прилетів і сів недалеко від людини, це говорить про те, що удача й успіх будуть супроводжувати вас.

Сонник Міллера дає відповідь на питання — що означає полювання на пернатих? Полювати, значить, мати ділову хватку і схильність йти по головах для досягнення поставлених цілей. Для молодої леді такий сон означає підсвідоме бажання вийти заміж за людину, що володіє владою і великими грошима.

Якщо голуб клює, це означає втрату одного або доброго знайомого. Сон, в якому вас клюнув голуб, обіцяє подальше розчарування в людині, який був дуже симпатичний. Щоб цього не сталося, сонник Міллера рекомендує тримати свою думку при собі і різко не висловлюватися про людей в присутності симпатичного вам людини.

Думка Фрейда

Опис,, до чого сниться голуб, дає і Фрейд. Приснилося перната створення говорить, що поруч знаходиться людина, яка є одним, але ви б хотіли більш тісних відносин з ним. Однак цей друг (чи подруга) бачить сновидіння тільки в ролі приятеля і не налаштований на серйозні відносини. Сонник Фрейда застерігає, що не варто напирати на людину, натякаючи на зміни характеру відносин — це може все зіпсувати. Тільки час покаже, які відносини будуть між вами і другом.

Різні пояснення сновидіння

До чого сниться тримати голуба в руках, розтлумачує Гришина. Для закоханих побачене уві сні позначає повна довіра і взаєморозуміння. При розлуці таке сновидіння стверджує, що коханий або кохана залишаються вам вірними тілом і душею. В роботі подібне може говорити про те, що посада, про яку ви мрієте, скоро будуть у вас в руках.

Якщо сниться, що голуб спокійно сидить в будинку, це трактується як передвістя процвітання, миру і злагоди в родині.

Якщо пташка знаходиться в клітці, значить, сновидец відчуває себе скутим і невпевненим поруч зі своєю половинкою. Також даний сон може свідчити про те, що людина, яка знаходиться поруч з вами, глибоко нещасний. Універсальний сонник радить відпустити цю людину, щоб не погубити його.

Дізнатися, до чого сниться ловити голубів, допоможе Ванга. Сонник Ванги повідомляє, що для людей, які займаються бізнесом, ловити і зловити голуба — до збільшення доходів. Молодій людині такий сон обіцяє завоювання серця давно вподобаної дівчини. Жінці пророкує швидке заміжжя або серйозні відносини з вподобаним чоловіком.

Якщо приснився сидить на плечі голуб, це говорить про те, що в житті сновидіння з’явиться людина, яка стане для нього не тільки другом, але учителем і соратником, присвяченим в усі таємниці.

Наснилося, що голуб сів на голову? Цей сюжет позначає мир і злагода в душі. Сонник XXI Століття передрікає лише хороші дні попереду.

Сонник голуб, до чого сниться голуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: