Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гола жінка, до чого сниться гола жінка?

Ми не здатні контролювати наші сновидіння, те що ми бачимо уві сні, не залежить від нас, тому часто прокидаємось здивованими та спантеличеними від побаченого сюжету. Особливо це стосується снів, де присутня гола людина, тим паче, гола жінка.

Одразу зазначимо, що гола жінка уві сні здебільшого є символом невдач, конфліктів, пліток, перешкод. Однак є і позитивне значення: нове знайомство, радість, здійснення сексуальних бажань. Зрозуміти, до чого сниться гола жінка в тому чи іншому випадку, допоможе наш сонник.

Короткий зміст:

Сонник гола жінка

Головні тлумачення

До чого сниться такий сон? Для представників сильної і слабкої статі сонник дає різні пояснення цього образу. Так, для молодого чоловіка, якщо уві сні не було сексуального підтексту це означає: вона незадоволена своїм життям, представниці прекрасної статі сновидіння підказує: їй не подобається власний зовнішній вигляд, немодний одяг.

Товста красива оголена дівчина, яка спокушає чоловіка, обіцяє щедре задоволення його таємних пристрасних бажань. Бачити її у себе в ліжку — незабаром наяву здійсняться найгарячіші бажання, фантазії. Можливо, він познайомиться з новою дівчиною або відкриє серед свого оточення знайому, яка не боїться експериментів. Наснилося спостерігати з боку за нею і чоловіком? На жаль, щастя вас поки обійде стороною. Дівчину відведе більш щасливий суперник.

Представниці прекрасної статі гола жінка і чоловік (чужий чоловік або хлопець) уві сні віщує: незабаром з’являться нові шанувальники в інтимному плані, але потрібно обережно поводитися, щоб не зіпсувати свою репутацію та не стати об’єктом пліток.

А от бачити голу жінку з власним чоловіком уві сні — це підозри в його невірності. Треба поговорити відверто, щоб зрозуміти, чи дійсно він зраджує. Або ж ви постійно про це думаєте і сон є просто відображенням ваших переживань.

До чого сниться чоловікові гола жінка (чужа жінка або незнайомка), що кидає на нього пристрасні погляди та зваблює? Сонник вказує: можливі фінансові проблеми, обман, збитки. А от побачити красиві жіночі груди без спроб звабити віщує успіх у справах, особистому житті. Якщо видно не тільки груди, а й всю оголену фігуру, значить, попереду складнощі у житті, дрібні неприємності, швидкоплинні тривоги, які чоловік легко подолає.

Бачити вагітну голу жінку означає інтриги проти вас, ви про них дізнаєтеся згодом, але вже буде пізно щось зміняти. Кому б не приснилася вагітна гола жінка, вона пророкує, що здійсненню мрії завадять приховані перешкоди та інтриги вашого оточення.

Побачили знайому жінку оголеною? Сонник підказує: слід побоюватися колег або приятельок жіночої статі: можливі наклепи, брехня, підступи.

Додаткові тлумачення

Значення для чоловіка.

Значення для жінки.

До чого сниться гола жінка за сонником Міллера? Це відображення незадоволеності своїм матеріальним становищем, фінансовими можливостями.

Роман

Мені нещодавно наснилася гола жінка, яка мене спокушає. Мені 18 років, а їй на вигляд було років під 40 і вона уві сні мене спокусила. Я прочитав сонник, зрозумів, що це до знайомства з новою дівчиною, бо із старою ми якраз розійшлися. І це сталося! Я познайомився з новою дівчиною, вона до того ж помішана на сексі. Взагалі я таке вперше бачу, вона реально хвора на різні інтимні експерименти з усілякими іграшками, але я поки що з нею, хоча деякі її забаганки мене лякають.

Оксана

Уві сні моя кума гола приставала до мого чоловіка. Я вже не уві сні стала за ними уважніше дивитися і виявилося, що у них є якісь спільні інтереси, вони передзвонювалися (знайшла в його телефоні). Я зробила йому скандал і виявилося, що між ними нічого немає, він разом з кумом готував мені сюрприз на день народження, а кума йому допомагала, бо потрібна була консультація саме жінки. Але мені спочатку було зовсім не смішно. Виявилося, що мені сон приніс приємну несподіванку, хоча спочатку було зовсім не так.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: