Сонник гнила картопля, до чого сниться гнила картопля уві сні

Гнила картопля уві сні обіцяє розчарування. Бачити її, перебирати, купувати, чистити — до сварок, розбратів в сім’ї. Якщо приснилося, що довелося готувати страви з прілого бульб, терміново приділіть увагу здоров’ю. Сновидіння означає, що буде складно уникнути хвороб шкіри, зубів, ясен. Стародавні сонники, описуючи,, до чого сниться зіпсований картопля, рекомендує більше думати про роботу і забути на час про розваги.

Розшифровки з сонника Міллера

Здавалося б, що поширений продукт не може викликати поганих асоціацій уві сні. Однак, якщо приснилася гнила картопля, настане період труднощів і завалів в роботі. Психологи рекомендують виявити недоліки до того, як до них доберуться спеціальні служби.

Щоб з’ясувати, до чого сняться зіпсовані коренеплоди, сонник Міллера пропонує згадати, що ви робили в сновидінні з картоплею:

 • Закопували в землю — з’явиться можливість залучити удачу;
 • Чистили, готували страви — всі зусилля будуть витрачені даремно;
 • Їли, відчували запах — до виникнення захворювання;
 • Збирали, купували — до великих скандалів.
 • Будьте уважні на робочому місці

  Бачити зіпсовані коренеплоди уві сні, намагатися використовувати їх для приготування їжі — до марної трати часу і сил. Сонник Цветкова радить переглянути свої дії, якщо наснилося, що вогкість і гниль були всюди. Сновидіння означає, що ви вибрали невірний шлях для досягнення мети.

  Даремні покупки, марні зусилля, порожні розмови — саме те,, до чого сниться гнила картопля. Угода може зірватися, партнери підведуть, а проект не просунеться ні на один пункт, якщо довелось бачити себе перебирати згнилі бульби. Неприємні відчуття уві сні свідчать про те, що пора змінити вектор дій, якщо хочете досягти хороших результатів.

  Більше відпочивайте

  Неприємний різкий запах коренеплодів уві сні попереджає про початок шкірних, зубних хвороб. Крім того, сонник Ванги рекомендує звернути увагу на систему травлення та видільну системи організму. Цілителька радить пройти повне обстеження, здати необхідні аналізи, щоб упевнитися, що захворювання не торкнулося інших органів.

  Описуючи, до йому сняться згнилі бульби, багато віщуни звертають увагу на те, що у сновидіння може бути занепад сил. У зв’язку з тим, що енергетичний потенціал знизиться, сучасні сонники пропонують стежити за режимом роботи і відпочинку, не зловживати фізичними навантаженнями.

  Намагайтеся уникати сварок

  Розкидати, а потім заново збирати гнилу картоплю — до гучних сімейних сцен. Причому, Нострадамус тлумачення сну не зводить до одних тільки скандалів між подружжям. Діти цілком можуть розчарувати батьків своєю поведінкою і тим, що не виправдовують їх очікувань в навчанні, на службі, якщо наснилося, що гнила картопля стояла у вас на обідньому столі.

  Сонник гнила картопля, до чого сниться гнила картопля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: