Сонник голі груди, до чого сниться голі груди уві сні

Великий матеріальний достаток, шану і повагу, обіцяє сонник тим, кому довелося побачити голі груди уві сні. Але не всі трактування пов’язані з позитивними подіями в житті, тому роз’яснюючи,, до чого сниться образ оголеного бюсту, потрібно врахувати його зовнішні особливості і персону, якої він належав.

Що говорить пан Міллер?

Чоловікові, побачити свою грудну клітку оголеною, за версією сонника Міллера, означає, що сновідящій знаходиться на піку своїх фізичних можливостей. Вам підвладне будь-, навіть найскладніша справа.

Для жінки, бачити свої голі груди забрудненої або всохлі, психолог сповіщає поява спритною молоденької суперниці, що намірилася вкрасти сімейне щастя. Бути наділеною уві сні повної, ідеального розміру грудьми, каже про удачу і неймовірне везіння сновідіци.

Наснилося, що ловите хтиві чоловічі погляди на оголених молочних залозах, значить, насправді, поступіться наполегливим залицянням шанувальника.

Які подробиці?

Пояснюючи,, до чого сниться бути з голими грудьми, Сонник XXI століття грунтується на зовнішніх особливостях і стані цієї частини тіла:

 • Поранена — сповіщає про навислу над сновидцем небезпеки;
 • Повна, гарна — говорить про успіх, виконання бажань;
 • Запала, обвисла — сповіщає нервову напругу, депресію;
 • Забруднений чимось — попереджає про прийдешні розчарування;
 • Волохата — обіцяє прибуток, отримання приємних новин від родичів.
 • Про любовні перипетії…

  Чоловікові, бути уві сні з оголеним торсом, за версією доктора Фрейда, означає, що наяву сновидець відчуває сильні, але не цілком ясні сексуальні бажання. Наснилося млява жіноча голі груди, сповіщає про втрату чоловічої сили і потенції.

  Жінці, бачити себе з оголеною верхньою частиною тіла, пророкує сонником прагнення до чистої і взаємної любові. Бачити свої залози старими і в’ялими сповіщає про катастрофу планів і надій.

  Попереду — серйозні звершення!

  Молодій людині приснився пружний оголений жіночий бюст сповіщає успіх і великі можливості на діловому терені. Якщо уві сні ця частина тіла належить дівчині сновидіння, значить, як стверджує Сучасний суміщений сонник, в стосунках з коханою пануватимуть лад і спокій.

  Проявіть обережність!

  Східний снотолкователь попереджає про ймовірність захворіти на мастит, роз’яснюючи,, до чого сниться дівчині бачити себе з набряклими молочними залозами. Побачити їх брудними або непропорційними, віщає про неприємної несподіванки, розчарування в любові.

  Красиві, але чужі жіночі буфера уві сні, є передвістям зради і легковажного ставлення коханого до сплячої красуні. Заміжньої панночці, приснився образ передрікає наявність коханки у чоловіка.

  Відстоюйте свої права!

  Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться чоловіча голі груди дівчині, пророкуючи про необхідність змінити сексуального партнера. Тлумачення сну про волосате торсі, передбачає необхідність довести свою непричетність у справі, в якому ви побічно брали участь.

  Любов або боротьба зі спокусою?

  Власна голі груди уві сні, за версією сонника Закоханих, передрікає швидку зустріч з звуженим. Зморшкуваті, всохлі буфера — ознака душевного подружнього взаємини. Чужі циці передбачають швидку боротьбу сновідящего зі спокусою.

  Сонник голі груди, до чого сниться голі груди уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: