Сонник говорити по телефону, до чого сниться говорити по телефону уві сні

Якщо уві сні вам довелося говорити по телефону, то це ознака того, що ви ведете усамітнений спосіб життя і не маєте можливості насолодитися простим людським спілкуванням. Хочете дізнатися, чого чекати від майбутнього — пригадайте, з ким ви вели бесіду, про що і яким тоном, підказують сонники. Знаючи це, ви без праці отримаєте відповідь,, до чого сниться телефонна розмова.

Сонник Міллера

Бачення, в якому ви говорите по телефону, означає знайомство з людиною, яка стане мимовільним перешкодою в реалізації ваших планів.

А ось,, до чого сниться дівчині мрія, в якій вона бачить себе базікає по мобілці — такі сюжети означають неприємні розмови і плітки.

«Алло! Слухаю вас»

Пригадайте, з ким ви говорили по телефону уві сні, і сонники дадуть вам точне тлумачення сну. Отже, ось, до чого сняться бесіди:

 • З батьками — мудра людина допоможе вам радою;
 • З сином або з дочкою — до сімейних клопотів і турботі про домочадців;
 • З тіткою або з дядьком по лінії мами — до приїзду довгоочікуваних гостей;
 • З дядьком або з тіткою по батьківській лінії — візитери доставлять вам незручності;
 • З товаришем або з колегою — вас чекає просування по кар’єрних сходах;
 • З чоловіком або з коханим — в реальності ваші відносини буде «лихоманити»;
 • З мертвим родичем — до розкриття секрету.
 • Діалог про особисте: Бережіть відносини!

  До чого сниться телефонну розмову з коханим чоловіком, підкаже будь-який сонник. Головне, уточніть, в якому ключі велася бесіда. Сонник Мандрівника пророкує сварки і образи тим жінкам, які уві сні з’ясовували стосунки з коханим чоловіком по телефону.

  Наснилося, що коханий чоловік кричить в трубку, пояснюючи з вами — до нерозуміння з ним в реальності. А ось, якщо хлопець бачить уві сні, що його дівчина зізнається в почуттях, використовуючи засоби зв’язку, то йому варто задуматися над тим, міцні ці почуття в реальності.

  Нав’язливе минуле, як символ смутку

  На думку сонника пастора Лоффа, приснився сюжет про те, що ви говорите по телефону з колишнім хлопцем, обіцяє проблеми. Особливо слід бути обережним, якщо в реальності ви розлучилися ворогами.

  А ось Східний сонник, приснився уві сні діалог з колишнім хлопцем, розглядає, як небажання відпускати минуле. Ви все ще дорожите цими відносинами і мрієте про возз’єднання.

  Розмова про те, про се — ознака чужого впливу

  Якщо приснилося, що ви говорите по телефону з подругою або з одним, то спробуйте пригадати, про що саме ви базікали. Ділилися секретами — наяву вам потрібна порада близької людини; а якщо ви обговорювали якийсь конфлікт, то не поспішайте приймати на віру все поради та одкровення.

  Лаятися уві сні з одним або з подругою через дурниці, кажучи по телефону — знак того, що ви дуже недовірливі і легко потрапляєте під чужий вплив.

  Контакт з померлим, або Життя повне несподіванок

  До чого сниться мрія, в якій вам подзвонив померлий родич і попросив про допомогу? Слов’янський сонник радить в таких випадках згадати про нього наяву і пом’янути. А тлумач Білого Мага пророкує несподіваний результат цілком звичного і пересічного події, якщо вам приснилося, що ви говорите по телефону з померлим чоловіком.

  Бачите, що спілкування з небіжчиком перервалося через поганий зв’язок? Не пропустіть шанс на успіх, який незабаром вам «підкине» Доля, рекомендує Весняний сонник. Сваритися уві сні з небіжчиком під час телефонного контакту — знак неприємного сюрпризу.

  Сонник говорити по телефону, до чого сниться говорити по телефону уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: