Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник говорити по телефону, до чого сниться говорити по телефону уві сні

Якщо уві сні вам довелося говорити по телефону, то це ознака того, що ви ведете усамітнений спосіб життя і не маєте можливості насолодитися простим людським спілкуванням. Хочете дізнатися, чого чекати від майбутнього — пригадайте, з ким ви вели бесіду, про що і яким тоном, підказують сонники. Знаючи це, ви без праці отримаєте відповідь,, до чого сниться телефонна розмова.

Сонник Міллера

Бачення, в якому ви говорите по телефону, означає знайомство з людиною, яка стане мимовільним перешкодою в реалізації ваших планів.

А ось,, до чого сниться дівчині мрія, в якій вона бачить себе базікає по мобілці — такі сюжети означають неприємні розмови і плітки.

«Алло! Слухаю вас»

Пригадайте, з ким ви говорили по телефону уві сні, і сонники дадуть вам точне тлумачення сну. Отже, ось, до чого сняться бесіди:

 • З батьками — мудра людина допоможе вам радою;
 • З сином або з дочкою — до сімейних клопотів і турботі про домочадців;
 • З тіткою або з дядьком по лінії мами — до приїзду довгоочікуваних гостей;
 • З дядьком або з тіткою по батьківській лінії — візитери доставлять вам незручності;
 • З товаришем або з колегою — вас чекає просування по кар’єрних сходах;
 • З чоловіком або з коханим — в реальності ваші відносини буде «лихоманити»;
 • З мертвим родичем — до розкриття секрету.
 • Діалог про особисте: Бережіть відносини!

  До чого сниться телефонну розмову з коханим чоловіком, підкаже будь-який сонник. Головне, уточніть, в якому ключі велася бесіда. Сонник Мандрівника пророкує сварки і образи тим жінкам, які уві сні з’ясовували стосунки з коханим чоловіком по телефону.

  Наснилося, що коханий чоловік кричить в трубку, пояснюючи з вами — до нерозуміння з ним в реальності. А ось, якщо хлопець бачить уві сні, що його дівчина зізнається в почуттях, використовуючи засоби зв’язку, то йому варто задуматися над тим, міцні ці почуття в реальності.

  Нав’язливе минуле, як символ смутку

  На думку сонника пастора Лоффа, приснився сюжет про те, що ви говорите по телефону з колишнім хлопцем, обіцяє проблеми. Особливо слід бути обережним, якщо в реальності ви розлучилися ворогами.

  А ось Східний сонник, приснився уві сні діалог з колишнім хлопцем, розглядає, як небажання відпускати минуле. Ви все ще дорожите цими відносинами і мрієте про возз’єднання.

  Розмова про те, про се — ознака чужого впливу

  Якщо приснилося, що ви говорите по телефону з подругою або з одним, то спробуйте пригадати, про що саме ви базікали. Ділилися секретами — наяву вам потрібна порада близької людини; а якщо ви обговорювали якийсь конфлікт, то не поспішайте приймати на віру все поради та одкровення.

  Лаятися уві сні з одним або з подругою через дурниці, кажучи по телефону — знак того, що ви дуже недовірливі і легко потрапляєте під чужий вплив.

  Контакт з померлим, або Життя повне несподіванок

  До чого сниться мрія, в якій вам подзвонив померлий родич і попросив про допомогу? Слов’янський сонник радить в таких випадках згадати про нього наяву і пом’янути. А тлумач Білого Мага пророкує несподіваний результат цілком звичного і пересічного події, якщо вам приснилося, що ви говорите по телефону з померлим чоловіком.

  Бачите, що спілкування з небіжчиком перервалося через поганий зв’язок? Не пропустіть шанс на успіх, який незабаром вам «підкине» Доля, рекомендує Весняний сонник. Сваритися уві сні з небіжчиком під час телефонного контакту — знак неприємного сюрпризу.

  Сонник говорити по телефону, до чого сниться говорити по телефону уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: