Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник горілка, до чого сниться горілка уві сні

Що за бачення приходять до людей уві сні? Віщують вони неприємності, або обіцяють радість? Щоб точно розшифрувати,, до чого сниться горілка, потрібно дуже добре пам’ятати всі деталі сновидіння, і лише потім шукати його тлумачення в сонник.

Найчастіше, бачити уві сні горілку — це поганий знак, але, так як відношення до цього зілля в слов’янській культурі дуже суперечливо, то і сни можуть мати дещо різні тлумачення. Адже на Русі не цуралися її вживання, і, побачена в години нічного спокою, вона може бути якимось попередженням або застереженням.

Той, який не тільки бачив, а й пив уві сні горілку, повинен побоюватися майбутнього погіршення здоров’я, втрат, проблем на роботі і навіть розставання з коханою людиною. Сонник попереджає, що якщо сновидець не змінить ставлення до цього напою, він втратить повагу близьких і колег.

Ті, хто відмовився від запропонованої стопки спиртного, зуміють в реальності уникнути проблем і неприємностей, не укладуть ризикованих угод, і не розтратять засобів. Збірники тлумачень кажуть, що дуже часто сон бачать ті, хто даремно витрачає свою енергію і час, а результатом стає безсилля і спустошеність.

Привидівся стакан горілки? Якщо, випивши його, ви відчули сильне сп’яніння, то в реальності ви наробите багато великих боргів, віддати які не зможете. Це може загрожувати зіпсованою репутацією, і навіть арештом всього майна.

Якщо ви пригощаєте склянкою спиртного одного або хорошого знайомого — це поганий знак для обох. Ви можете стати мимовільним винуватцем нещастя, яке з ним трапиться.

Для сновидіння, пити горілку з небіжчиком — це страшне бачення, іноді навіть обіцяє смерть. Але, не варто переживати завчасно, тільки ті передбачення сонника збуваються, які привиділися в певний день місячного календаря.

Те,, до чого сниться пляшка горілки, теж не віщує райдужних подій. Сновидіння може означати тривогу, розчарування в житті і боязнь самотності. Який побачив це, потрібно більше дбати про своє оточення, існує ризик втратити довіру близьких, радить сонник.

Різні тлумачення сну про горілку

Згідно сонником Хамідова, якщо жінка уві сні випила чарку горілки і сп’яніла — це попередження про те, що існує ризик піддатися чарам людини, позбавленого всіх понять про мораль і пристойність. Так що, пані, будьте пильні.

До чого сниться випивати горілку і сп’яніти, згідно сонником Міллера? Він тлумачить цей сон, як майбутнє свято в компанії друзів. Але це буде лише даремно витрачений час, кошти, здоров’я і енергія.

За сонником Цвєткова, купувати горілку і випивати на самоті — це віщує погані новини. Якщо сновидец нею пригощає — це звістка про майбутній похорон. Пролив напій чекає нещастя, а продав — сварка.

До чого снилася горілка в чарці, згідно сонником Хассе? За розшифровці сну, будь-яку посудину з цим напоєм, який наснився людині — це попередження. Потрібно бути більш пильними і піклуватися про збереження своїх інтересів. А якщо сновидец ще і п’є її на самоті, то це свідчення його егоїстичності, через це не має в реальності друзів. Задумайтесь над цим, може пора в собі щось міняти?

Сонник горілка, до чого сниться горілка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: