Сонник годувати собаку, до чого сниться годувати собаку уві сні

Собака, як відомо — друг людини. Якщо уві сні вам довелося годувати собаку, то можете бути впевнені в тому, що у важку хвилину ви не залишитеся без дружньої підтримки. Однак, тлумачачи,, до чого сниться годівля, уточніть, яку саме собаку ви пригостили їжею, свою або мандрівну, рекомендують сонники.

Тлумачення Міллера

Бачите уві сні, що ви годуєте собаку — символ того, як йдуть справи у вас на роботі, запевняє сонник Міллера. Якщо вам приснилося, що ви підгодовуєте мандрівну собачку, то це означає, що ви зумієте досягти успіху, лише пройшовши через безліч випробувань.

А ось, годування власної псинки уві сні — знак організованості. Ці якості допоможуть вам прийти до успіху без проблем. Наснилося, що ви даєте поїсти цуценяті? Ця мрія означає появу у вас надійного покровителя. А якщо уві сні ви прикормлюєте ще і кішок, то зумієте позбутися від ворогів.

Домашній улюбленець, як символ радості

Давати їжу уві сні собачці, яка живе у вас вдома — ознака того, що ви взяли на себе відповідальність за забезпечення сімейного благополуччя, віщає сонник пастора Лоффа.

А якщо бачите уві сні, що годуєте собаку, яка жила у вас колись в реальності, але давно вже померлу, то вам варто згадати, чи немає у вас не вирішених проблем. Якщо є, то терміново прийміть заходи щодо їх вирішення. Особливо, якщо померла улюблениця була великого розміру.

Сонник Медеї допоможе зрозуміти,, до чого сниться жінці велика собака, яку вона годує грудьми: це ознака того, що сновидицей схильна допомагати іншим, жертвуючи власним благополуччям.

Бродячі пси — знак тривог

Тлумачення сну, в якому ви бачите, як підгодовуєте бездомних голодних псів, пророкує вам тривоги, щодо правильності прийнятих рішень.

Примарилося, що бездомні псини, яких ви прикормлюєте, чорного кольору — ваші побоювання не безпідставні. А ось, годувати собаку білої масті — знак правильно обраного варіанту вирішення проблеми.

Ще один важливий момент в тлумаченні того,, до чого сниться годування голодних собачок: якщо вам приснилося, що голодні тварини миролюбно налаштовані, то можете присвячувати колег у свої плани. А ось, що б’ються через їжу звірі, та ще й чорної масті — символ зрадництва.

Поживний раціон — ознака успіху

Якщо вам приснилося, що ви годуєте собаку м’ясом, то це вказує на те, що ви досить щедра людина, не здатний відмовити в допомозі. Загодовували м’ясом свою псинка — допоможете одному, чужу пригостили м’ясом — незнайомець попросить підтримки.

Ще одне «поживну страву» — це сир. Побачили уві сні, що пригощаєте чотириногого друга сиром — будете успішні в усьому, за що ні візьметеся. Особливо, якщо пригощали його дорогим сиром з цвіллю, обіцяє Весняний сонник.

Погане харчування: Від радості до печалі

Годувати собаку уві сні хлібом з рук, на думку Місячного сонника — символ зустрічі зі старим другом. Наснилося, що ви запропонували песику сухий хліб? Зустріч не потішить ні вас, ні товариша. А ось, пригостити свіжим хлібом — знак радісного возз’єднання давніх друзів.

До чого сниться сюжет, в якому ви кидаєте зголоднілим тваринам, нападаючим на вас, кістки, розтлумачить Східний сонник. Ви піддастеся нападкам заздрісників, звільнитися від яких вам допоможе самовпевненість і здатність тримати удар.

Чим ще годували

Сонники, тлумачать,, до чого сниться собача годівля, запевняють, що є ще кілька варіантів трактувань даного сюжету. Ось, наприклад, що обіцяє годування:

 • Молоком — оточуючі ставляться до вас з повагою;
 • Рибою — навчитеся мовчати;
 • Цукерками — вас чекає задоволення;
 • Собачим кормом — ви цілеспрямована людина.
 • Сонник годувати собаку, до чого сниться годувати собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: