Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати птахів, до чого сниться годувати птахів уві сні

Дуже добре, якщо уві сні вам довелося годувати птахів. На думку сонників, такий сюжет обіцяє підтримку близьких і допомога в подоланні труднощів. Хоча не варто думати, що такі мрії НЕ пророкують нічого поганого. Сонники запевняють: для того, щоб зрозуміти,, до чого сниться годівля пернатих, необхідно брати до уваги не тільки сам факт годування, а й те, що за птахи брали їжу.

Пророцтва Міллера

Як мовить сонник Міллера, годувати птахів уві сні — символ ситого і спокійного життя. А якщо подібне бачить жінка, то це означає швидке заміжжя з забезпеченим і не жадібною людиною.

Наснилося, що ви пригощаєте хлібними крихтами «хижачку», яка боляче клюнула вас за долоню? Даний сюжет означає грошові втрати.

Яких птахів годували

Практично всі без винятку сонники рекомендують звертати увагу на той факт, що саме за птаха пригощалися у вас уві сні. Ось, наприклад,, до чого сниться годівля:

 • Ворони — до даремним очікуванням;
 • Курки — будете піклуватися;
 • Індика — варто знизити амбіції;
 • Орла, сокола і т. п. — до авантюр;
 • Папуги — будете багато пліткувати про когось.
 • Пташине подвір’я, як символ суєти

  Якщо вам приснилося, що ви годуєте птахів на пташиному дворі, то це говорить про те, що найближчим часом на вас наваляться клопоти і турботи, віщає тлумач сновидінь пастора Лоффа. А якщо ви бачите уві сні себе за годуванням виснажених гусей або качок, то будьте впевнені, період занепокоєння і метушливості не омине вас стороною.

  А ось, яке тлумачення сну пропонує сонник тим, хто уві сні підгодовував зерном жирних неповоротких пташок: не варто «сидіти, склавши руки». Якщо ви хочете чогось досягти — дійте.

  Декоративні пташки — ознака радості і задоволення

  За версією сонника Білого Мага, годувати птахів, що живуть у вас вдома в клітці — ознака того, що вам належить випробувати почуття задоволеності життям.

  Наснилося, що ви підгодували хлібом папуги — до веселощів і неробства; запропонували пригоститися хлібом канарку — чекайте прибутку; а ось, годівля хлібом голодних голубів, які живуть у вашому особистому голубника — сигнал про те, що друзі скрасять ваше самотність і розвеселять вас в період смутку.

  Хижі пернаті, або Небезпека поруч

  Тлумач Медеї допоможе зрозуміти,, до чого сниться годування хижих птахів. Якщо ви бачите уві сні, що годуєте птахів в степу, причому, переважно хижих, то це може бути попередженням: не слід «грати з вогнем».

  А якщо ви спостерігаєте, як, наприклад, орлиця годує своїх пташенят, знайте: зумієте протистояти проблемам тільки в тому випадку, якщо не боїтеся взяти на себе відповідальність. Самка яструба уві сні приносила пташенятам їжу в дзьобі? Ваша безпека та успішність залежать від уміння приймати швидкі рішення.

  Вуличні пташки: Від сварки до перемоги

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви годуєте виробів насінням прямо з руки, за версією сонника Мандрівника: вас чекають дрібні, але значущі перемоги. Наснилося, що найсміливіший горобець стрибнув вам на долоню за насінням? Сміливо беріться за нові проекти — не прогадаєте.

  Годувати птахів з руки було складно — вони боялися підлітати до вас? Не приймайте рішення, не порадившись. А якщо у вас з руки їли ворони, то ви зіпсуєте з кимось стосунки, почавши відстоювати свою правоту або точку зору.

  Сонник годувати птахів, до чого сниться годувати птахів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: