Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати рибу, до чого сниться годувати рибу уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться годувати рибу, сонник враховує її стан, поведінку, місце проживання, вид ласощів, яке приготував для неї сплячий. Найчастіше символ уві сні характеризує матеріальне становище і успішність.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера повідомляє, що годувати рибу уві сні — добрий знак. Правда, за однієї умови: вона вільно плаває у воді. Будь-які труднощі в пересуванні обіцяють перешкоди в справах самому сплячому.

Бізнес-прогноз

Якщо довелося годувати рибу, сонник обіцяє діловим людям вдалий збіг обставин. Запорукою успіху послужить вдале партнерство. Про те, як будувати відносини, підкаже поведінку вихованців у воді.

Коли наснилася зграйка агресивних рибок, що норовлять вкусити, вирішувати питання належить з позиції сили. Втім, коли трапляється бачити доброзичливих рибок, також не слід розслаблятися, адже кожна з них в душі хижа акула.

Тлумачення сну,, до чого сниться годування рибок, застерігає від сумнівних знайомств і радить стежити за своїм майном. У найближчий період рекомендації сонника допоможуть отримати непоганий прибуток.

Замкнутий простір

Снотолкователь пояснює,, до чого сниться годувати рибу в акваріумі. Замкнутий простір означає обмеження самого сновидіння. Наприклад, залежність від прибутковою, але трудомісткою роботи.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться годувати рибу в акваріумі. Сонник порівнює його мешканців з почуттями, які не знаходять виходу, хоча отримують регулярну підживлення. Можливо, символ уві сні означає, що той, хто лежить таємно закоханий.

Годувати рибу в акваріумі іноді трапляється перед візитом численних гостей. Незважаючи на витрати і клопоти, ця зустріч виявиться дуже значущою і навіть доленосною.

Пророцтва для жінок

Коли сновидицей дама, пояснення,, до чого сниться пригощати акваріумних гуппі, знаходять інший зміст. Якщо частування було прийнято на ура, сплячу наяву чекає велика удача.

Найчастіше годування акваріумних мешканців віщує прибуток, причому не тільки матеріальну. Те, що вам приснилося, символізує збільшення в сім’ї.

Коли наснилася годівля екзотичних акваріумних мешканців, сонник говорить, що настав час змінити імідж. Приваблива зовнішність не залишить байдужим одного цікавого представника сильної статі.

Чим їх нагодувати?

Тлумачачи,, до чого сниться годувати рибу, снотолкователь звертає увагу на частування, яке ви для неї приготували уві сні.

 • Якщо довелося підгодовувати хлібом, скоро зав’яжуться корисні знайомства;
 • Сталося бачити, як рибки пригощаються хлібом — беріть ініціативу в свої руки;
 • Якщо кормом послужили черв’ячки, хворий піде на поправку;
 • Наснилося, як підгодовували перловкою — ризикуєте упустити момент через скнарості.
 • Великі й малі

  Коли уві сні трапляється бачити себе в якості риб’ячого годувальника, цілком можливо, що в реальній дійсності на ваші плечі ляже турбота про когось. Дрібна рибка уособлює дитини. Якщо довелося годувати велику рибу, сонник вказує на впливову особу або поважного старця.

  Якщо уві сні довелося підгодовувати велику водоплавну хижачку, в реальності належить узяти на себе відповідальні фінансові завдання. Дельфін, який бере ласощі з рук, обіцяє добрі вісті.

  Стан рибки

  Коли в сновидінні пощастило годувати рибу живу та енергійну, вам буде надана можливість виступити в якості дипломата і миротворця в робочому колективі.

  Якщо приснилося, що вихованець плаває догори черевцем, тлумач дає невтішний прогноз. У найближчий період зусилля виявляться марними, здійснити задумане проблематично. У вагітної сновідіци підвищується загроза викидня.

  Вільне плавання

  Якщо уві сні вдалося погодувати коропів, що мешкають в ставку, сонник обіцяє, що до вас потягнуться клієнти і ділові партнери.

  Якщо пощастило з рук годувати плаваючих у ставку, має бути далека дуже продуктивна поїздка. Під час подорожі відбудуться цікаві знайомства, свіжі враження витіснять негативні думки.

  Загадуйте бажання, все здійсниться!

  Сонник вважає сприятливим символом годування рибок не простих, а золотих. Передбачення говорить, що уві сні ви приручили саму фортуну, і тепер вона буде слідувати за вами по п’ятах, куди б Ви не йшли.

  Якщо приснилося, як косяк золотих рибок приплив пригоститися, попереду період благополуччя. Фінансові питання будуть вирішуватися самі собою.

  Сонник годувати рибу, до чого сниться годувати рибу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: