Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати дитину, до чого сниться годувати дитину?

Сон, у якому ви годуєте дитину віщує радість, веселощі, успішні звершення справ, також він позначає сприятливий час для реалізації задуманих планів. Щоб розібратися, до чого сниться годування дитини, бажано в деталях пригадати сон, асоціювати його з моментами, що відбуваються в реальному житті і, звичайно, подивитися у сонник.

Короткий зміст:

Український сонник

Сонник годувати дитину

Український сонник обіцяє вдалі любовні відносини і успішні ділові зв’язки, можливість втілити в реальність задумані плани і реалізувати нові проекти. Але це сновидіння може висловлювати підсвідому потребу сплячої людини в турботі і захисті. Також, можливо, друзі або близькі люди попросять вас надати моральну або матеріальну допомогу. У даному випадку відмовляти їм вкрай небажано.

Ви годуєте уві сні маленьку дитину грудним молоком? Якщо ви недавно народили дитину і справді годуєте її, то сон просто символізує ваші страхи, що щось піде не так. Не звертайте на це уваги. Сон викликаний вашим природним хвилюванням, адже ви нещодавно стали мамою.

Ви годували дівчинку? Це віщує веселе і безтурботне проведення часу, повне несподіваних і дивовижних подій. Хлопчик же обіцяє дрібні клопоти і неприємні ситуації, які можуть вплинути на настрій, але ніяк не позначаться на здійсненні планів.

Сонник Ванги

Згідно сонника Ванги, якщо молода мама уві сні годує дитину грудьми, то це добрий знак. Сон провіщає спокійне, помірне і щасливе життя в достатку і злагоді. Якщо ж жінка не є мамою маленької дитини, бо її діти вже дорослі, то сон підказує про те, що ви у реальному житті берете на себе роль турботливої матері, оберігаючи свого обранця або ж дорослих дітей. У вас у реальному житті немає дітей? Сон передрікає у найближчому майбутньому приємний сюрприз. Наступає так званий «зоряний час» для вас, слід використовувати слушні моменти і втілювати в реальність власні мрії і бажання.

Англійський сонник

Якщо ви годували уві сні дитину грудьми, це передрікає вчинення наяву добрих справ, плоди яких ви отримаєте тільки у віддаленому майбутньому. Доброта, проявлена вами у реальному житті, не залишиться без відповіді та винагороди, але доведеться трохи почекати.

Тихий і спокійний малюк символізує спокій, мир, лад і процвітання в сім’ї сплячої людини. Тривожний малюк, особливо, якщо він плаче, застерігає про нелегкий період у взаєминах між рідними і близькими людьми.

Заміжнім жінкам такий сон вказує на щастя і здійснення заповітних бажань. Чоловікам сон говорить про появу додаткових турбот, пов’язаних з примхами близьких людей або друзів.

Годуєте уві сні дитину з ложки? Сновидіння попереджає про негаразди, які в найближчий період стануть постійними супутниками у вашому житті, впоратися з якими буде важко. Загроза йде з оточення. Якщо в реальному житті ви не впевнені в людях, з якими співпрацюєте, значить, варто відкласти проект і не вплутуватися в авантюри.

Китайський сонник

Вам наснилося, що ви годуєте дитину? Дорослій жінці бажано більше часу витрачати на реалізацію власних інтересів, оскільки прийшов час заявити про себе і показати свої таланти.

Молодій дівчині такий сон розкриває її здатність гідно виходити зі скрутних ситуацій, із гордо піднятою головою зустрічати негаразди.

Годували дитину молоком? Це символ достатку, добра і прибутку. Якщо малюка годували ви разом із чоловіком або ж чоловік годував із соски, йому варто розраховувати на солідну надбавку до заробітної плати, підвищення на посаді або одноразового фінансового успіху.

Годувати хвору дитину уві сні сниться до вимушеної матеріальної допомоги своїм близьким і рідним людям. Така перспектива дозволить вам ближче розглянути людей, які знаходяться в оточенні, оскільки їх подяка за ваші дії може кардинально відрізнятися від бажаної.

Якщо уві сні ви були розгублені і напружені, значить, у реальному житті хтось хоче скористатися вашою добротою або необізнаністю у власних корисливих цілях. Варто насторожено ставитися до будь-якого роду пропозицій, особливо, якщо їх роблять малознайомі люди.

Спокійний або піднесений настрій означає, що ви правильно «йдете по життю» і за допомогою сторонніх осіб доб’ється бажаних результатів і великого прибутку. Також це може означати, що настав час пожинати плоди і отримувати давні борги.

Коментарі відвідувачів

Марина

Тиждень назад мені наснилося, що я годую грудьми дівчинку, маленьку і дуже гарну. Сама я незаміжня, дітей у мене поки що немає, тому дуже здивувалась, що побачила такий сон. Знайшла на цьому сайті пояснення, що це сниться до хороших подій, здійснення планів, успіхів у житті. Буду радіти, якщо так і станеться! Взагалі я кілька раз стикалась із тим, що сни збуваються, тобто люди, які пишуть сонники, знають насправді що саме і який сон може віщувати. Наприклад, сон про змію виявився віщим, у моєму оточенні була людина, яка нишком робила проти мене погані справи.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: