Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати щурів, до чого сниться годувати щурів уві сні

До чого сниться годувати щурів? Такі дії сонник називає передвістям втрат, підступності з боку знайомих, навіть зради, небезпеки. Але іноді сюжет уві сні обіцяє фінансове процвітання, рішучі кроки, здатні принести дуже хороший результат.

Збитки, необдумані дії, вороже суспільство

Приснився сюжет попереджає про збитки, які сновидец може понести через свого безоглядного довіри знайомим або близьким людям. Треба мати на увазі, що і вони можуть підвести, прагнучи до якихось своїх цілей.

Бачили, ніби годували щурів уві сні? Бачення виступає застереженням від необдуманих дій щодо ворогів. Всі свої кроки, що стосуються їх, потрібно ретельно продумувати, добре прораховувати можливі наслідки.

До чого сниться підгодовувати щура з щурятами? Сонник попереджає: незабаром опинитеся в абсолютно чужорідному для себе суспільстві, де присутні будуть категорично налаштовані проти вас.

Сонник Міллера: можливий обман

Наснилося годувати щурів? Знайомі або родичі сновидіння залучать його в обман. Почнуться з’ясування відносин, які можуть супроводжуватися конфліктами, бійками — через нелюбов сплячого до обману і неприйняття їм підлості. Його прямолінійність допоможе подолати негаразди.

Фінансове процвітання, досягнення мети

Бачити уві сні, як даєте корм своєму ручному вихованцеві, означає: вас чекає фінансове процвітання. Розпочаті проекти принесуть хороший прибуток.

Годувати щурів в сновидінні сонник може трактувати як свідчення сміливих і рішучих дій сплячого наяву. Він надходить дуже розумно, тому його кроки можуть принести результат, що перевищує очікування.

Вороги і таємні недоброзичливці

До чого сниться: при годуванні домашній гризун вкусив вас? Наяву хтось із ваших бізнес-партнерів або колег нечистий на руку.

Наснилося підгодовувати цих гризунів? Сонник стверджує: ви довіряєте людям, які є ворогами, не здогадуючись про їх підступних намірах.

Бачити, як даєте їм корм зі своєї руки уві сні означає: в колектив затесався людина, яка нишком користується вашими розробками, ідеями.

Якщо жінці наснилося, ніби вона годує щура грудьми — вона, як то кажуть, «пригріє на грудях підколодна змію» — свого ворога. Людина, якій сновидицей допомагала, зробила багато добра, зрадить.

Забарвлення гризуна

Тлумачення сну враховує, яку щура підгодовували:

 • Білу — ви поставили високі цілі, але вибрали непорядний спосіб їх досягнення;
 • Чорну — підстерігає таємна небезпека;
 • Сіру уві сні — тривоги, тривала хвороба;
 • Руду — з’являться підступні недоброзичливці, не обтяжені принципами моралі;
 • Білу з чорними плямами — станете жертвою власних амбіцій.
 • Ви переможете недругів, подолаєте проблеми

  До чого сниться годувати щурів, щоб отруїти цих гризунів? Значення бачення позитивно. Сонник вказує: ви здогадуєтеся про шкоду, яку хтось вам приносить, знаєте, як викрити ворога. Будьте рішучіше — і зможете взяти верх над злостивцями.

  Також бачення уві сні про годування цих гризунів каже: сплячий в реальному житті діє досить рішуче, щоб подолати труднощі. Проблеми вдасться вирішити, проявивши завзятість і цілеспрямованість.

  Сонник годувати щурів, до чого сниться годувати щурів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: