Сонник годувати голубів, до чого сниться годувати голубів уві сні

Якщо уві сні трапилося годувати голубів, значить наяву ви зробите добру справу. До чого ще сниться цей образ? Сонник радить звернути увагу на деталі.

За Міллеру

Містер Міллер упевнений: годування голубів уві сні в реалі обіцяє мир і благополуччя в домі. Незаміжнім дівчатам бачення обіцяє швидке весілля і щасливий шлюб.

Зміни на краще

Наснилося, що ви годували пташок? Сонник гарантує зміни, які зроблять життя позитивніше і краще. Навіть якщо зараз все йде погано, то незабаром неодмінно все налагодиться.

Годувати голубів — до отримання радісну новину. Бачити, як інші персонажі пригощають пташок, означає, що потрібно більше дбати про оточуючих і власної сім’ї.

Якщо ж уві сні голубки билися за їжу, то чоловікам сонник обіцяє самотність і байдужість, жінкам же незадоволеність, розчарування і образи.

Чекайте сватів!

До чого сниться, що вам довелося годувати голубів з рук? Це ознака того, що ви з любов’ю і задоволенням піклуєтеся про домочадців. Іноді образ знаменує прийдешнє сватання або оглядини.

Наснилося, що ви підгодовували голубків з рук? Необхідно без зволікання виконати дане комусь зобов’язання.

Годування птахів з рук буквально означає, що вам належить когось утримувати або опікати. Або ж ви самі займете положення утриманця.

Хто ви?

До чого сниться годувати голубів хлібом? Сонник впевнений, що до кінця життя ви будете гідно забезпечені. Але кінцеве тлумачення сну залежить від стану і якості самого продукту.

Так підгодовувати уві сні голубків житнім хлібом означає, що ви привітний господар і любите гостей, а засохлий знаменує зайве хвастощі і марнославство.

Наснилося, що залучали птахів свіжим хлібом? Сонник вважає, що ви терплячі, милосердні і добросерді. Булка символізує м’якість характеру, а крихти видають скупість і дріб’язковість.

Суха хлібна кірка відображає черствість і недовірливість, а зацвілий шматочок попереджає про неприємності через сварливої ​​вдачі і хвороби.

Сварка? Ні, світ!

До чого сниться, що довелося годувати голубів насінням? На думку сонника, вам доведеться тимчасово розлучитися з коханою людиною через сварку і недовіри.

Бачити, як інші годують голубок добірними насінням — до командної діяльності, яка принесе задоволення і чималий прибуток.

Якщо жінці наснилося, що вона підгодовувала пташок насінням, то у неї буде багато діток. Іноді годувати голубів означає, що після великого скандалу настане загальне примирення.

Детальна розшифровка

При тлумаченні образу сонник радить врахувати колір і кількість голубів уві сні. Так бачити білого голубка — до удачі, духовного просвітлення, нової надії.

Якщо трапилося годувати білого голубка, то можете розраховувати на здійснення мрії і сімейне благополуччя.

 • Сірого — серйозно захворієте.
 • Сизого — будете засмучені і навіть впадете в розпач.
 • Чорного — отримаєте погану звістку.
 • Рудого — неочікувану прибуток.
 • Строкатого — потрапите на свято.
 • Якщо наснилася голубина пара, яка їсть запропонований вами корм, то найближчим часом обзаведетеся сім’єю. Підгодовувати ж цілу зграю уві сні — до радісної зустрічі з давніми друзями.

  Сонник годувати голубів, до чого сниться годувати голубів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: