Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати, до чого сниться годувати уві сні

Годувати уві сні кого-небудь — хороший знак. Але, сонник настійно просить вас згадати після пробудження, кого саме ви пригощали різними наїдками. Від цього багато в чому залежить,, до чого сниться подібне.

Пригощати стравами пернатих

Кидати корм в сновидінні птахам — до нових можливостей. Сучасний сонник стверджує, що якщо в нічних мареннях у вас з руки клювала зерно пташка, то наяву з’явиться шанс реалізувати себе і добитися успіху. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться годувати птицю з руки — зустріч несподіваних, але при цьому вельми приємних гостей. Якщо приснилося, що ви даєте зернятка курчатам, то відчуєте неймовірні сексуальні задоволення. Якщо уві сні було багато курей, то має бути відразу кілька захоплюючих любовних роману. Всього кілька курок обіцяють лише одну любовний зв’язок. Причому досить коротку.

Універсальний сонник вважає, що взяти на утримання в нічних мареннях курей — до майбутніх турботам і турботам. Турбот буде досить багато, але всі їхні вдасться вирішити досить легко. Важливо лише не відкладати справи «на потім». Якщо сниться, що ви кидаєте корм гусям, то вас в реальному житті очікує щасливий шлюб. Годувати уві сні качок — до неприємностей, які виникнуть по вашій же вини. Якщо каченят було багато і всі вони були маленькими, то і проблеми будуть незначними. Якщо приснилося, що ви підгодовуєте птахів хлібом, значить, в реальності доведеться допомогу близькій людині. Сонник Гришиной радить допомагати від чистого серця і не забувати, що в будь-якої життєвий момент підтримка може знадобитися вам самим. Побачити уві сні клюють хлібні крихти голубів або ворон — до з’ясування відносин. Якщо ви годували папугу, приготуйтеся гарненько повеселитися, горобця — намагайтеся не довіряти малознайомим людям, пташеня — приготуйтеся дізнатися багато нового.

Домашніх тварин

Годувати в сновидінні кінь, означає наяву взятися за дуже важку і тривалу роботу. Сучасний сонник рекомендує перш подумати, чи зможете ви закінчити розпочате, і лише після цього вплутуватися в нову справу. Якщо приснилося, що ви давали молоко кішці, будьте впевнені, в реальності вийде домовитися про перемир’я з найзапеклішими ворогами. Якщо підгодовували зовсім маленького кошеняти, необхідно проявити обачність в побутових справах. Ще один варіант,, до чого сниться годувати кошенят — обман і лицемірство оточуючих людей. Якщо у вашому сні кішка годує кошенят, мають бути турботи про кого-то.

Побачити в сновидінні вже ситого й задоволеного кота — до виконання заповітної мрії. Сонник Шеремінской вважає, що годувати в видіннях цуценя, значить, в реальності перебувати в міцних дружніх відносинах з гідною людиною. Якщо їстівні продукти ви давали корові, то скоро отримаєте вигідну пропозицію, що стосується роботи. Приснилося годування поросят, є попередженням. Універсальний сонник рекомендує не гнатися одразу за багатьма цілями. Зупиніться на одній. Інакше, не зможете отримати нічого з того, що ви так бажаєте. Якщо сниться, що годуєте свиню, значить, дбаєте про майбутнє. Підкладати травичку в клітку кроликам уві сні — до отримання вигідної пропозиції.

Водних мешканців

Годувати уві сні рибок в акваріумі — до нервового потрясіння. Універсальний сонник радить поберегти свої нерви і не вступати в безглузді сварки. Пам’ятайте, все, крім вашого здоров’я малоцінних, а, отже, не варто ваших нервових клітин. Ще один варіант роз’яснення,, до чого сниться годування риб — примирення з ворогами. Але, Жіночий сонник радить не спокушатися і не знімати передчасно оборону. Перемир’я може тривати зовсім недовго.

Якщо приснилося, що ви давали їжу дельфіна, приготуйтеся до нових приємним знайомствам. Багато з них будуть дуже корисними. Побачити уві сні черепаху, означає підтримати того, хто в цьому має особливу потребу.

Лісових жителів

Якщо в сновидінні ви годували вовка, то в реальному житті недруги серйозно вам зашкодять. Сонник Езопа радить бути дуже обережним і завбачливим. Кидати уві сні м’ясо тигру — до небезпечних ігор. Постарайтеся не потрапити в серйозні неприємності. Пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, але тільки за участю ведмедя, дає Езоп. Сонник Езопа вважає, що годувати в нічних мріях ведмедика — знак надії і удачі. Якщо наснилася гризе горішки білка, готуйтеся отримати хороший прибуток. І, чим більше були горіхи, тим солідніше буде прибуток. Годувати уві сні змію, означає наяву грати з вогнем. Побачити на місці змії лева — до серйозних неприємностей.

Людей живих

Жіночий тлумач роз’яснює,, до чого сниться годувати супом маленьку дівчинку. Жіночий сонник переконаний, що в даний час ви перебуваєте в найбільш сприятливих умовах для реалізації своїх можливостей.

Годувати в баченні чоловіка — до нових починань. Побачити на місці їдця свого чоловіка, означає знайти з ним повне взаєморозуміння. Якщо приснилося, що ви підкладали їжу в тарілку хлопця, то в реальності будете брати участь в якомусь важливому заході.

Присниться мати грудної дитини, що тримає на руках новонародженого — знак того, що в найважчий час вам нададуть всіляку допомогу і підтримку батьки. Також слід тлумачити сюжет і в тому випадку, якщо довелося бачити годує жінку. Годувати маленького хлопчика — до кар’єрного росту. Сонник Мандрівника радить не бентежитися і при будь-якому зручному випадку демонструвати всі свої навички. Виявити уві сні коханого, з задоволенням поглинає приготоване вами блюдо — до якісного сексу. Якщо сниться, що ви годуєте незнайомої людини, значить, в реальності надасте нужденному незамінну підтримку. Жіночий сонник переконаний, що годувати малюка в сновидінні — до набуття сенсу життя.

Померлих

Універсальний тлумач описує,, до чого сниться годувати небіжчика. Пригощати померлу бабусю, означає, отримати цінну пораду. Годувати уві сні мертвого з ложки, значить, наяву повільно і впевнено досягати поставленої мети. Гришина настійно радить не поспішати і робити все поетапно. Лише так ви зможете знайти бажане з найменшими фізичними і емоційними витратами. Якщо приснилося, що пригощаєте померлого, приготуйтеся дізнатися про себе багато нового. Аналогічно трактується сюжет, в якому ви поїть з рук покійного.

Різні тлумачення

Прокинулися вранці і подумали: до чого наснилося, що мене годують з ложечки? В цьому випадку Жіночий сонник обіцяє щасливе сімейне життя і гармонійні відносини з родичами. Підгодовувати уві сні пацюка або миша — поганий знак. Швидше за все, найближчим часом не вдасться уникнути витрат. Побачити в сновидінні годування кози, означає відвідати нові місця і випробувати щире здивування. Подив це буде виключно радісним. З поїздки ви повернетеся оновленим людиною.

Сонник годувати, до чого сниться годувати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: