Сонник годувати кроликів, до чого сниться годувати кроликів уві сні

Годувати кроликів уві сні — до отримання спадщини, інший істотного прибутку. Бачити їх у клітці толстенькими і пухнастими — до щедрих подарунків від коханої людини. Чудово, якщо наснилося, що довговухі красені були білого кольору. До чого сняться домашні тварини на волі, детально роз’яснюють традиційні сонники.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Психологи вважають, що більший приснилася особина, тим більше щасливих змін передбачається попереду. Сновидіння, в якому довелося бачити клітку з вихованцями означає налагоджений побут, вірного партнера. До чого сниться годувати кроликів, сонник Міллера описує, виходячи з яскравості емоційного навантаження уві сні:

 • Родину з кроленятами, що викликала розчулення — до вигідного шлюбу;
 • Самотнього, але товстого і довговухої — до почестей, прибутку;
 • Багато пустуючих кроленят — до появи потомства;
 • Агресивного, який намагається вкусити — до перестороги;
 • Сумного або сплячого — до розчарувань в близьких.
 • Зміцніть свої відносини

  Годувати кроликів уві сні, бачити, як вони жують морквину або яблуко за сонником Ванги — до поліпшення добробуту. Сновидіння означає, що сім’я в найближчі роки буде забезпечена всім необхідним. Вельми добре, якщо наснилося, що тварини були доглянуті, великі, мали гладеньку шерсть.

  Жінкам, дівчатам традиційні сонники обіцяють радість материнства. Міцні сімейні узи, вірний партнер, достаток, багатий будинок — саме те, до чого сняться граються в клітці кроленята і дорослі особини, які поглинають з ваших рук будь-яку їжу.

  Коли потрібно проявити обережність

  Годувати кроликів уві сні і бачити їх агресивний настрій — погано. Нострадамус попереджає про настання складних часів. Якщо приснилося, що вихованець вкусив за палець — значить, доведеться пережити зраду з боку колег, нових знайомих, сумнівних партнерів.

  Мляве тварина, яка не хоче підходити до їжі, символізує надокучливого родича. До чого сниться сумний або хворий гризун, сонники описують по-різному. Найчастіше, комусь із близьких знадобиться матеріальна допомога, або надійний свідок у суді, і вам доведеться кинути свої справи заради настирливого людини.

  Будьте щедрими

  У будь-якому випадку, годувати кроликів уві сні, піклуватися про домашніх тварин — дуже сприятливо. Провидіння підказує, що у вас з’являться надлишки матеріальних благ, фінансів, які бажано роздати незаможним, які потребують, подарувати храму.

  Проявіть благодійність: віднесіть невикористовувані речі в спеціальний фонд і доля винагородить вас нової прибутком. Бачити вгодованого і рухомого вихованця з цілим виводком дітей, грати з ними, ловити і тискати — до стабільного доходу, стійкого матеріального становища сім’ї.

  Сонник годувати кроликів, до чого сниться годувати кроликів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: