Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годувати — до чого сниться?

Сонник Міллера

Годувати людини, давати комусь їжу — такий сон символізує ваше занепокоєння з приводу власної фінансової спроможності або добробуту своєї родини. Годування дитини сниться до необхідності проявити про кого-то особливу турботу, якщо тільки це сновидіння не повторює вашу щоденну процедуру. Якщо вам довелося годувати уві сні дитини грудьми, вам абсолютно незнайомого — щось обрадує вас, отримаєте радісну звістку, звідки не чекали. Годувати дітей в дитячому садку або іншому дитячому закладі (якщо наяву ви не маєте до цієї професії ніякого відношення) означає, що однією з головних рушійних сил у вашій найближчий період життя стане надія, віра в краще.

Годувати небіжчика уві сні — заклик до молитви за цю людину, він в потребує них. Наснилося, що покійний годує вас — отримаєте допомогу в важливий момент. Також сновидіння, в якому вас годує небіжчик, може означати, що ви до сих пір користуєтеся благами, створеними для вас тими, кого вже немає поруч. Пам’ятайте про це для того, щоб і вас хтось міг згадати добрим словом.

Годувати з рук птахів уві сні — до привабливим перспективам. Якщо ж уві сні вам довелося годувати з рук собаку — вам належить взяти участь в справах близької людини, хоча це серйозно порушить ваші плани. Для молодої жінки годувати чоловіка уві сні — до оглядин, сватання. Наснилося, що чоловік годує вас — остерігайтеся альфонса. Годувати когось тим, що в реальному житті люди не їдять — вказівка ​​на вашу нещирість. Крім того, тлумачення на даний предмет може символізувати те, брак чого ви відчуваєте у власному житті.

Сонник Ванги

Годувати уві сні лелеки — пророцтво того, що в майбутньому вам вдасться впоратися з дуже великою проблемою, вирішити яку в даний час вам не під силу. Якщо уві сні ви годуєте пташенят лелеки, то такий сон є попередженням про те, що ваші діти потребують вашої допомоги. Сон, в якому годуєте голубів, означає чистоту ваших помислів, яка привертає до вас людей. Така людина не страждає від самотності.

Годувати єдинорога з рук — наяву ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого вам не можна залишатися невдячним. Сон, в якому ви годуєте зі своїх рук пацюка, означає, що в реальному житті ви будете діяти мудро і рішуче. Результат перевищить ваші очікування. Годувати лисицю з рук — свідоцтво того, що в реальному житті ви довіряєте свої таємниці людині, який тільки чекає слушної нагоди, щоб скористатися ними в своїх цілях. Будьте обережнішими у виборі друзів, довіряйте свої таємниці тільки Богу.

Годувати уві сні свиней — свідоцтво того, що в реальному житті ви надаєте заступництво не тим людям. Недоброзичливці користуються вашою довірливістю, використовуючи проти вас вами ж розказані таємниці. Годувати уві сні собаку — знак того, що в реальному житті на вас можна покластися. Ви самостійний і серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять вас.

Сімейний Сонник

Годувати в сновидінні кінь, означає наяву взятися за дуже важку і тривалу роботу. Рекомендується подумати, чи зможете ви закінчити розпочате, і лише після цього вплутуватися в нову справу. Якщо приснилося, що ви давали молоко кішці, будьте впевнені, в реальності вийде домовитися про перемир’я з найзапеклішими ворогами. Якщо підгодовували зовсім маленького кошеняти, необхідно проявити обачність в побутових справах. Ще один варіант, до чого сниться годувати кошенят — обман і лицемірство оточуючих людей. Якщо у вашому сні кішка годує кошенят, мають бути турботи про кого-то.

Побачити в сновидінні вже ситого й задоволеного кота — до виконання заповітної мрії. Годувати в видіннях цуценя, значить, в реальності перебувати в міцних дружніх відносинах з гідною людиною. Якщо їстівні продукти ви давали корові, то скоро отримаєте вигідну пропозицію, що стосується роботи. Приснилося годування поросят, є попередженням. Краще не гнатися одразу за багатьма цілями — зупиніться на одній. Інакше, не зможете отримати нічого з того, що ви так бажаєте. Якщо сниться, що годуєте свиню, значить, дбаєте про майбутнє. Підкладати травичку в клітку кроликам уві сні — до отримання вигідної пропозиції.

Сонник Цветкова

Якщо жінці, яка не має дітей і не перебуває у шлюбі, сниться годування дитини (не грудьми) — вона вийде заміж за слабовільного чоловіка, погано пристосованого до життя, особливо, якщо годувати дитину уві сні їй доводилося з ложечки. Якщо годування не свою дитину сниться чоловікові — його попросять про допомогу, і він не зможе відмовити. Годувати померлих уві сні — до народження дітей.

Сучасний Сонник

Годувати уві сні птахів — сон означає, що у вас в будинку будуть оглядини. Хтось з найсерйознішими намірами зацікавиться вашою персоною. Годувати тварин, домашніх в тому числі: для несімейних — до весілля, для сімейних — до достатку. Годувати людей, в тому числі вже померлих, — у вас народяться діти, вони вже стукають у ваш будинок.

Езотеричний Сонник

Годувати уві сні птахів — сон означає, що у вас в будинку будуть оглядини. Хтось з найсерйознішими намірами зацікавиться вашою персоною. Годувати тварин, домашніх в тому числі: для несімейних — до весілля, для сімейних — до достатку. Годувати людей, в тому числі вже померлих, — у вас народяться діти, вони вже стукають у ваш будинок.

Сонник Мандрівника

«Годувати порожніми обіцянками» — відкладати свої зобов’язання, обманювати; «Перегодувати» — перестаратися. «Годувати» — як допомагати, ділитися, віддавати, піклуватися. «Підгодовувати» — підживлювати енергією, плекати надію, інтерес, ідеали, відносини. «Нагодувати» — задобрити; «Годувати як на забій».

Сонник Хассе

Уві сні довелося годувати кого-то — дізнаєтеся щось, що вас порадує. Годували вас — хтось протягне вам руку допомоги в дуже важливому для вас справі. У вашому сні хтось когось годував — значить, залишитеся осторонь від цікавих подій та участі в житті близьких і просто знайомих людей.

Французький Сонник

Годування дитини сниться до необхідності надати комусь матеріальну допомогу. Якщо нагодувати дитину при цьому було дуже складно або буквально не представлялося можливим, тому що він чинив опір — це сон до примусу. Вам доведеться робити те, чого дуже не хочеться.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: