Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник годинник на руці, до чого сниться годинник на руці уві сні

До чого сниться бачити у себе годинник на руці? Такий символ уві сні часто нагадує про швидкоплинність часу. У нашому сонник ви знайдете значення відповідно подробиць бачення: удача в справах, досягнення мети, знайомство або неприємності, необхідність відпочити.

Які дії з ними наснилися?

Вам довелося їх:

 • Приміряти — отримаєте цінний подарунок;
 • Надягати — старанність, працьовитість, тверді принципи допоможуть досягти успіху;
 • Зняти — бажання відпочити після напруженої роботи, подій;
 • Втратити — сімейні сварки;
 • Розбити — попереду неприємності.
 • Сонник Міллера: чекають домашні негаразди

  Якщо жінці наснилося їх втратити — домашні складності стануть причиною несприятливої ​​ситуації або навіть нещастя.

  Винагорода за працю, удача

  Просто бачити наручний годинник — удача в справах. Також цей наручний аксесуар уві сні обіцяє розміреність, спокійний уклад вашої родини.

  До чого сниться постійно заводити наручний годинник? Це означає: незабаром отримаєте винагороду за свої зусилля, оплату роботи.

  Наснилося одягати годинник на руку? Сонник пояснює: сплячий вельми розумно використовує відведений час і власні можливості.

  Контроль ситуації та обставин

  Одягати на руку відразу кілька уві сні — зобов’язання за кількома домовленостями відразу, для яких знадобиться багато часу і сил.

  Ще одне тлумачення сну: одягати їх — підпорядковувати своє життя суворим порядків, правил. Це дозволяє не тільки тримати себе на належному рівні, але також встигати багато зробити.

  Носити електронний годинник на руці — сновидец втомився від рутини, необхідність постійно планувати час і не мати можливості робити те, що хоче. Йому необхідний хороший відпочинок.

  Готуйтеся до неприємності

  Бачити, ніби вони зупинилися? Сонник підказує: наяву станеться щось важливе. Треба згадати час, яке «застигло» в вашому сновидінні — ймовірно, подія трапиться саме тоді.

  Годинники на руці зупинилися уві сні? Мають бути невдачі в справах, неприємності по роботі, в бізнесі.

  Шлюб з коханою людиною

  Якщо вам подарували їх — попереду приємні зміни. Також сновидіння, ніби вам подарували годинник, за сонником, обіцяє нове знайомство. Вони красиві? Людина виявиться приємним. Некрасиві — сновидцу швидко набридне занудство нового знайомого.

  Дорогі красиві (наприклад, білі) годинник на руці уві сні — передвістя шлюбу з коханою людиною. Причому, сімейне життя буде щасливим, благополучною.

  До чого сниться незаміжньою жінці бачити годинник на руці — подарунок чоловіка? Це означає: незабаром їй можуть зробити пропозицію.

  Постарайтеся подолати свою безпечність

  Жінці довелося уві сні одягнути годинник свого чоловіка (чоловікові — жіночі)? Сонник вказує: той, кому приснився такий сюжет, підставить під удар близької людини, а після буде дивуватися, як так вийшло.

  Нові, недавно куплені? Сновидіння вказує: сплячий занадто безтурботний, він не вміє протидіяти новим викликам ситуаціями.

  До чого сняться нові годинники — початок змін або взагалі нового життя. Сонник підкреслює: всього запланованого вдасться досягти, але шлях до успіху буде непростим.

  Ваше становище покращиться

  Наснилося бачити золотий годинник на руці? Попереду слава, шана. Ви значно поліпшите своє фінансове і суспільне становище.

  Золоті уві сні часто є символом бажання сновидіння тримати під своїм контролем бізнес, особисте життя, роботу.

  До чого сниться приміряти дорогі золоті годинники? Сонник пояснює: наяву виникне ситуація, коли сновидець виявиться комусь дуже зобов’язаний чимось. Можливо, таку послугу «відпрацювати» буде досить важко.

  Сонник годинник на руці, до чого сниться годинник на руці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: