Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник глухар, до чого сниться глухар уві сні

Глухар уві сні, уособлює собою достаток і добробут сплячої персони. До чого ще сниться цей яскравий представник сімейства тетерячих? Сонник радить з усією увагою поставитися до виниклої наяву ситуації, щоб не пропустити важливої ​​інформації і шансу поправити свої справи.

Про що мовить пан Міллер?

Наснилося полювання на глухаря уві сні, передвіщає психологом вигідна справа. Бачити токующую птицю, зумовлює сонником Міллера про необхідність бути обережним в справах — хто-то таємно веде спостереження за сновідящій.

Відмовтеся від ризику!

Участь в полюванні на глухарів, свідчить про небезпечному підприємстві, що вплине не тільки на репутацію сплячої особи, а й позначиться на самопочутті, душевну рівновагу.

Шлях до невідомості

Працівникам правоохоронних органів, приснився глухарине зграя в лісі уособлює нерозкрите справу. Звичайним людям, бачити подібний сюжет, означає зіткнутися з неясністю, чужим секретом.

Зміни в особистому житті

Малий Велесов сонник зумовлює швидку одруження, роз’яснюючи,, до чого сниться зловити глухаря. Заміжнім людям тлумачення сну вказує поява в житті сплячої персони людини, здатного змусити забути про подружню вірність.

Подробиці: поведінка птахи

Збірник сонників пояснює,, до чого сниться глухар, виходячи з поведінки, дій птиці уві сні:

 • Літає — підказує про можливість впоратися з накопиченими проблемами;
 • Поранена — говорить про глибокої печалі, викликаної невдячністю близьких людей;
 • Співає — ваше розхитане емоційний стан може негативно позначитися на справах;
 • Сидить в клітці — видає підсвідоме прагнення до влади.
 • Наближаються засмучення!

  Тим, кому уві сні довелося бачити опудало глухаря, Сучасний снотолкователь пророкує засмучення, причиною якого стане неприємний вчинок близької персони. Наснилося птаха символізує здивування від необгрунтованих підозр оточуючих.

  Прощання зі старшим в роду пророкує сонник іменинників, роз’яснюючи,, до чого сниться вбити глухаря.

  Тримайте вушко гостро!

  Ловити уві сні цього великого птаха, сповіщає снотолкователем перспективна справа. Спіймати глухаря, означає: незабаром ваші задумки в повній мірі будуть здійснені.

  Наснилося, що глухарю вдалося сховатися від переслідування? Значить, в реальності, ваші розрахунки в успіху запланованого заходу виявляться помилковими. Молодий панночці подібне сновидіння вказує на появу балакучого і ненадійного шанувальника.

  Не погоджуйтеся на афери!

  Гуляє глухар, на думку Універсального сонника, радить проявити пильність і обережно поставитися до пропозиції про співпрацю. Підприємство, яке на перший погляд здасться вам дуже вигідним, виявиться протизаконним або ризикованим.

  Прагніть до мрії!

  Глухарине яйця уві сні уособлюють зародження ідеї, можливість реалізувати те, про що в таємниці мрієте. Жінці, наяву мріє народити дитину, нічне бачення сповіщає про довгоочікуваної вагітності.

  Подбайте про емоційний комфорт!

  Людям, які виявили в лісі багато глухариних яєць, сонник чаклунки Медеї пророкує занепокоєння і невизначеність ситуації. Можливо, вам слід трохи заспокоїтися, привести в порядок думки, розібратися в почуттях.

  Сонник глухар, до чого сниться глухар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: