Сонник глибока яма, до чого сниться глибока яма уві сні

Прівідевшіеся уві сні глибока яма може передбачати кілька сценаріїв розвитку подій, як приємних, так і не цілком. Щоб правильно витлумачити підказки Долі і розгадати,, до чого сниться таке бачення, необхідно пригадати, що саме за поглиблення було перед вами і яку участь у його створенні грали ви, підказують сонники.

Сонник Міллера

Густав Міллер міг давати кілька тлумачень одного й того ж баченню, розрізняючи, при цьому, тільки лише взаємодія з приснився об’єктом мрії.

Так, наприклад, розгадуючи,, до чого сниться глибока яма, пригадаєте наступне: якщо ви щось упустили на дно і не можете дістати, то, незважаючи на гадану безнадійність, дане сновидіння означає досить швидке збагачення.

А якщо наснилося, як ви, викопуючи колодязь, зрозуміли, що не можете з нього вибратися, бо не взяли з собою нічого, що могло б вам в цьому підсобити, то такий сюжет означає ваше усвідомлення власних помилок, каяття і бажання їх виправити.

Бачити яму: Від самотності до набуття мети

До чого сниться сюжет, в якому ви, йдучи по рівній місцевості, бачите в землі перед собою глибоку яму або ущелину, то це, за версією Східного сонника, символ самотності. Особливо актуально таке тлумачення сну для жінок.

Хоча є і позитивне значення сюжету: наснилося, що ви, побачивши розколину в землі, стали туди кидати каміння, то це ознака того, що ви маєте приблизне уявлення про те, чого хочете. Правда, у вас є деякі сумніви, але їх буде легко вирішити, впевнений сонник.

Падіння в яму, як символ зростання

До чого сниться кошмар, в якому вам довелося впасти в глибоку яму, підкаже тлумач Езопа. На думку даного сонника, впасти куди-небудь — ознака особистісного зростання. Правда, слід уточнити, що цей поступ не дадуть легко і просто, але результат буде нагородою за всі страждання. Хоча, якщо вам не було страшно уві сні, то і страждати сильно не доведеться, радує оракул.

Для молодих людей і підлітків, падіння в яму, так само, як і падіння з висоти — сигнал про те, що людина росте. Мало кому невідомо вислів: «Літаєш уві сні — ростеш наяву».

Копати уві сні поглиблення — ознака прихованих обставин

Наснилося, що ви копаєте глибоку яму? За сонником Фрейда, копати уві сні — символ приховування таємниці особистого характеру. Можливо, ви маєте якісь сексуальні уподобання, бажані вузьким колом людей, і саме цей факт дає вам привід думати про себе, як про людину з збоченими сексуальними уподобаннями. Не варто боятися своїх почуттів, просто знайдіть партнера, що розділяє ваші уподобання.

Довелося уві сні рити льоху? Це, згідно трактуванням Місячного сонника, символізує про те, що ви не знаєте, як вирішити виниклі перед вами проблеми.

Що вона собою являє

Ще пара моментів: якщо вам довелося бачити уві сні глибоку яму з чітко вираженими краями, то пригадайте, що саме вона являла собою. Ось, наприклад, що пророкує:

 • Колодязь — до жадобі нових відчуттів;
 • Басейн без води — до важких часів;
 • Каналізаційний люк — вас чекає копання в «брудному» білизна;
 • Пробурений отвір — до несподіванок.
 • Сонник глибока яма, до чого сниться глибока яма уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: