Сонник глобус, до чого сниться глобус уві сні

Глобус уві сні пророкує подорож або успіхи в науковій діяльності. До чого сниться кругла модель світу ще? Сонник докладно розповість про різних варіаціях тлумачення сновідійного образу.

Розшифровка від Міллера

Приснився блакитний глобус? Сонник Міллера пророкує запаморочливий успіх на науковому або творчій ниві, прекрасний відпочинок і навіть поїздку в далекі країни.

Впевнені?

До чого сниться глобус ще? Сонник вважає, що його куляста форма свідчить про надмірне ідеалізмі.

Бачити його уві сні буквально означає, що ви свідомо відмовляєтеся від матеріальних цінностей, бо бачите світ по-своєму. Іноді це прозорий натяк: ви явно неадекватно оцінили якусь проблему, тому і не можете її вирішити.

Приснився мініатюрна модель планети? Ви налаштовані рішуче і впевнено, і це допомагає справлятися з будь-якими життєвими труднощами.

Доведеться попрацювати!

Приснився глобус? Можете продумувати плани, проекти і справи, реалізація яких відбудеться у віддаленому майбутньому. Але пам’ятайте: доведеться добре попрацювати, перш ніж задумане втілиться в реалі.

Уві сні з’явився гарний глобус? Сонник радить враховувати суворо реальні, а не передбачувані обставини і факти. Одночасно плоска географічна карта уві сні виступає символом чітко визначених задумів.

Крім того, глобус в нічних мареннях натякає на швидку зміну місця проживання, роботи або навчання. Але перш ніж прийняти остаточне рішення про зміни, потрібно передбачити всі можливі ризики.

Відпочинок або ожиріння?

Сонник нагадує: тлумачення сну іноді прямо пов’язане зі сновидцем, якому глобус з’явився в ночі. Так для чоловіка це знак байдужості і холодності у відносинах з жінками.

Цей же образ жартівливо натякає на можливість надмірного збільшення маси тіла в області живота.

Одиноким сновидцем земна кулька обіцяє тривалу романтичний зв’язок, і навіть шлюб. Одруженим пророкує приємний відпочинок далеко від сім’ї, можливо, за кордоном.

Спеціально для жінок

До чого сниться учнівське посібник дамам? Їм сновидіння обіцяє незадоволеність і образи, а іноді попереджає про швидку, можливо незапланованої вагітності.

Якщо глобус приснився дитині, то сонник впевнений: йому необхідно більше думати про навчання, а не витрачати час на ігри та розваги.

Що робили?

Розібратися в питанні:, до чого сниться глобус, допоможуть і особисті дії уві сні.

 • Крутити — легковажність, необачність.
 • Грати як з м’ячем — плутанина, втома.
 • Розглядати — мрія, яка вам явно не по кишені.
 • Шукати щось — нове знайомство, потребу у забезпеченні дрібниці.
 • Купувати — нездійсненні мрії.
 • Готуйтеся!

  Приснився великий глобус з чітким розташуванням океанів, континентів і навіть міст? Познайомитеся з дуже незвичайним і талановитим персонажем. Він буквально увірветься у ваше життя і переверне її.

  Якщо довелося детально вивчати «Землю» уві сні, розшукуючи на ній різні назви, то сюжет означає, що в реальності дізнаєтеся якусь інформацію, яка здивує і навіть шокує.

  Довелось бачити фантастичну, зовсім нереальну модель планети? Сонник радить обстежитися, є ймовірність серйозного захворювання, пов’язаного з головним мозком.

  Сонник глобус, до чого сниться глобус уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: