Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник глибина, до чого сниться глибина уві сні

Глибина уві сні символізує ваше підсвідомість. Це сновидіння можна вважати в якійсь мірі пророчим, але тлумачити необхідно строго з урахуванням особистих відчуттів. Щоб зрозуміти, до чого воно сниться, сонник рекомендує провести асоціації з тим, що довелося бачити і поточної життєвої ситуацією.

З чого почати?

Перш ніж почати тлумачення сну, точно визначте для себе основні життєві пріоритети. Від цього залежить, чи буде пов’язано пророцтво з духовністю або мати відношення виключно до матеріальний бік. Сонник радить згадати, що це була за глибина.

 • Океан — подорож (не обов’язково фізичне).
 • Річка — радість.
 • Печера — зміни або усамітнення.
 • Яма в землі — пастка.
 • Морські глибини для жінок є символом жіночності, для чоловіків — осередком настрою.
 • Де живе душа?

  Морські й океанічні глибини сонник вважає відображенням непізнаваних сил, містичної енергії. Це символ необмеженість духу, магії і подій, непідвладних поясненню розуму.

  Якщо уві сні трапилося бачити підводний світ на великій глибині, то сонник впевнений, вам пощастило опуститися в саму суть власної душі, спогади і поточні переживання.

  За Міллеру

  Пан Міллер упевнений, що занурення на велику глибину передрікає значні події. Найкраще, якщо наснилося, що вода була абсолютно чистою і прозорою, інакше наяву очікуються серйозні випробування.

  До дивацтв

  Наснилося занурення в костюмі водолаза? Стабільності і високого становища доведеться добиватися довго і важко.

  Якщо на глибину уві сні ви потрапили в спеціальному апараті, то ризикуєте опинитися в скрутній і абсолютно безконтрольною ситуації.

  Занурення уві сні це також знак самопізнання, набуття мудрості і таємних знань.

  Відмінний стимул

  До чого ще сниться глибина? Езотерична інтерпретація бачення стверджує, що це знак відкриттів.

  Сонник рекомендує пригадати, як ви потрапили на глибину. Якщо опустилися стрімко, то відкриється якась таємниця, якщо повільно і поступально, то пізнання прийдуть після довгого вивчення.

  Якщо уві сні ви так і не змогли досягти дна, то це означає, що необхідно і далі вдосконалюватися.

  Перевірте життєві запаси!

  Іноді бачення, в якому сталося плавати на граничній глибині означає, що ви намагаєтеся дізнатися те, що вам абсолютно не потрібно.

  Плавати глибоко під водою у водолазному костюмі — до просування по службі. Якщо приснилося подібне бачення, то сонник не радить вживати саме зараз рішучих дій.

  Якщо ж уві сні у вас скінчився кисень, то в реалі ресурси вичерпаються в момент, коли мета буде найбільш близька.

  Повірте в себе!

  До чого сниться пірнати на глибину? Сонник впевнений, що це знак того, що ви намагаєтеся сховатися від приставучих людей або навіть кредиторів.

  Пірнати з високої скелі в саму безодню — буквально означає, що ви пристрасно закохаєтесь. Якщо ж наснилося, що пірнати довелося в брудну воду, то готуйтеся до вирішення особливо неприємних проблем.

  Бачити, як інші дістають з дна перли або стародавні скарби — підказка підсвідомості: допоможуть тільки безстрашність і впевненість у собі.

  До вирішення проблем

  До чого сниться сон, в якому вам трапилося випливати на поверхню?

  Якщо ви хворієте і уві сні робили спроби випливати з великої глибини, значить видужаєте. Якщо зі здоров’ям все гаразд, то сонник обіцяє далеку дорогу.

  Якщо випливати вам довелося важко, то доведеться зіткнутися з труднощами, легко — все вирішиться миттєво і безболісно.

  Сонник глибина, до чого сниться глибина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: