Сонник глисти, до чого сниться глисти уві сні

Які тільки не бувають сновидіння — приємні, еротичні, страшні, захоплюючі, і навіть такі, від яких стає гидко, саме до таких сюжетів відноситься до остраху неприємне видовище — глисти уві сні. До чого сниться така картинка? У нашому сонник ви знайдете його трактування в різних варіаціях.

До чого сняться глисти черви, а так само інші паразити, пояснюється в залежності від загальної обстановки бачення, конкретної ситуації. Якщо уві сні ви фактично відчуваєте, як ці дрібні гади копошаться, повзають по вашому організму, то чекайте в реальному житті зрада хорошого друга, плітки і підступи.

Для народжених в літні місяці сон глисти розшифровується як провісник складної ситуації в житті, через яку вам доведеться деякий час бути на утриманні у кого-небудь. Якщо ж ви народилися восени, то гельмінти уві сні позначають лише дрібні неприємності.

Які тільки гади до нас не приходять в обіймах Морфея, і якщо черв’ячки всередині тіла — це не дуже добрий знак, то бачити їх поза організмом, а особливо якщо це білі глисти — непоганий знак. Такий відштовхуючий сюжет сонник трактує як майбутнє, дуже вигідне знайомство з впливовою людиною.

Якщо в обіймах Морфея вдалося впоратися з гельмінтами, і вони виходять, то це дуже хороший знак: всі складнощі, неприємності скоро закінчаться, в житті настане спокійний, милостивий період, в який все нові підприємства будуть вдаватися з особливим успіхом.

До чого сняться глисти: тлумачення різних сонників

Езотеричний сонник інтерпретує те,, до чого сниться бачити уві сні глистів, як ознаку сприятливого періоду життя, де вас чекають веселі зустрічі з друзями, вечірки і приємні знайомства.

Зазвичай, якщо уві сні ви бачите кал, то це віщує отримання грошей або цінного подарунка, але от якщо ви побачили глисти в калі, то ця картинка трактується як погане пророцтво: швидше за все, вороги будують підступи проти вас, розставляють пастки — стережіться зради і обману.

За сонником Азара глисти черви та інші паразити є попередженням, що б сновидец не вів розпусний, дозвільний спосіб життя, задумався про майбутнє. Але якщо ж глисти вийшли, то цей сонник пояснює те,, до чого сниться таке видовище як беззастережну перемогу над ворогом.

У тлумаченні сонника XXI століття сон глисти означає, що приховані недоброзичливці, суперники скоро виявлять себе, їх чекає викриття. Деякий психоаналітичне значення носить сновидіння, де у вас виповзали дрібні черв’ячки з рота. Це відображення внутрішнього бажання розібратися в своїх діях, вчинках, виправити що-небудь у своєму характері. Глисти у роті, яких вдалося повністю витягти, обіцяють вирішення багатьох внутрішніх проблем і позбавлення від негативних рис характеру.

Бачити уві сні глистів черв’яків по сонником Цвєткова — обіцяє в майбутньому нове знайомство, яке змінить ваше життя на краще. А якщо ж в сновидінні були глисти у дитини, і неважливо, ваш це малюк, чи ні, значить ви проявляєте зайве занепокоєння про своїх рідних і близьких. Спробуйте на час позбавити їх опіки, не потрібно допомагати їм у всіх справах, побачите — вони впораються.

Тлумачення сну глисти для народжених взимку або навесні, трактується як можливість легкого нездужання протягом найближчого тижня. А сонник Міллера глисти інтерпретує як бажання підступних суперників насолити сновидцу. Але підступи ворогів закінчаться нічим, якщо вдалося позбутися від гельмінтів.

Сонник глисти, до чого сниться глисти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: