Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник глина, до чого сниться глина уві сні

Вірно витлумачити,, до чого сниться глина, можна, відкривши сонник і пригадавши, як саме вона наснилася. Часто цей знак — передвістя деяких неприємних подій. Однак іноді він може мати позитивну трактування. Мають значення дії, вироблені уві сні: копати глинистий землю, лікуватися білою або блакитною глиною або забруднитися нею, ніби брудом.

Загальний сенс сновидіння

Сонник Міллера пояснює побачену уві сні глину як символ наближення фінансових проблем. Якщо приснилося, ніби рили яму в глинистому ґрунті берега — будьте готові до нападок ворогів. Коли ж раптово на неї натрапили, копаючи землю — ваше нове багатообіцяюче підприємство може зупинитися через неприємні перешкод.

До чого сниться посковзнутися на глині? Це попередження про ретельному продумуванні своїх планів перед їх втіленням. Не завадить зайвий раз все зважити, оскільки якась важлива деталь може бути втрачена. Слід прислухатися до застереженню, адже можна втратити те, для досягнення чого був витрачений багаторічну копітку працю.

Зазвичай приснився суха глина, за сонником, обіцяє матеріальні ускладнення. Копаєте її — очікує нелегка робота. Принесли додому — сусіди будуть заздрити. Коли ж лікувалися нею — підстерігає хронічний недуга. Лікувати його потрібно буде саме тією глиною, яку бачили уві сні — білої, блакитний.

Вимазатися глиною, ніби брудом — ймовірно, станеться нещасний випадок. До чого сниться, ніби стіни вашого будинку раптом стали глиняними? Наближаються сімейні негаразди, а щоб їх уникнути, краще більше уваги приділити домашнім.

Позитивне значення

Тлумачення снів з глиною буває сприятливим. Сонник пояснює бачення, де ви ліпили що-небудь з неї, як позитивне: чи вдасться досягти мети, проявивши наполегливість. Таке сновидіння також пророкує фінансову допомогу. А покривати уві сні виліплені вироби глазур’ю — значить, отримати приємний сюрприз.

Самому ліпити з червоної глини горщик або бачити, як хтось це робить — сновидцу вдасться успішно втілити в життя якусь ідею, якої інші нехтують. Або він зможе дуже вигідно для себе використати неясну ситуацію — стверджує сонник. Формувати з неї цеглу: людині потрібна підтримка, оскільки він відчуває себе невпевнено. Для досягнення планів необхідно знайти надійних людей.

До чого сниться м’яти її руками? У сновидіння є художні, артистичні таланти. Крім того, цей символ віщує виконання загаданого бажання. Затирати (мазати) нею хату уві сні — до придбання нового будинку. Ліпити з неї — сприятливий момент для зачаття дитини.

Що пророкує

Наснилася синя, блакитна, зелена глина — очікує ціла смуга невезіння на особистому фронті. Червона — по сонником, передрікає хвороби шкіри, суглобів, лімфатичної або кровоносної системи. Взагалі, глина будь-якого кольору, в тому числі білого — можливі хвороби суглобів, хребта.

Йти по глиняній бруду в бездоріжжя — ваші плани зазнають фіаско. Врахуйте такий несприятливий поворот подій: підготуйте запасний варіант, адже хто попереджений — той озброєний.

Взагалі бачити глину уві сні — спірне символ. Сонник надає йому кілька різнопланових значень:

• хвороба, небезпека для життя;

• смерть когось знайомого;

• вказівка ​​на м’який, нерішучий характер сновидіння;

• можливе спадщину;

• здоров’я, процвітання;

• з’явився зручний випадок, який не можна упустити.

Щоб зрозуміти, до чого снився конкретний сюжет, потрібно згадати його найдрібніші деталі, а також настрій, переважна уві сні і залишився після нього.

Жінкам, за сонником Міллера, який наснився знак віщує неприємності внаслідок помилкової оцінки якихось вчинків. Це може потягнути за собою любовні і ділові невдачі. Тому слід з обережністю планувати свої дії, не піддаючись імпульсивності.

Сонник глина, до чого сниться глина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: