Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гладити праскою, до чого сниться гладити праскою уві сні

До чого сниться гладити праскою? Сонник пропонує кілька різних тлумачень цього символу. Бачення може означати можливість залагодити розпочаті справи, швидке примирення після сварки, поява суперниці, любовне побачення, гармонію внутрішнього світу сплячого. Пригадавши все подробиці, які були уві сні, можна зрозуміти, що саме несе той чи інший сюжет.

За клопотами не забудьте про різноманітність

Наснилося гладити праскою речі? Сонник стверджує: сновидіння віщує домашній затишок і розмірений перебіг справ сплячого. З’явиться можливість вирішити різні питання.

Іноді такий сюжет уві сні просто відображає повсякденні турботи. Можливо, це підказка: потрібно урізноманітнити життя, що рухається по накатаній дорозі, привнести щось новеньке.

Пригадайте, яким було білизна в сновидінні: чисте — віщує внутрішню гармонію, спокій, добрі думки. Брудне — будуть переслідувати неприємні думки.

Любов, стосунки

До чого сниться дівчині проглаживание постільної білизни? Сонник називає такий знак знаменням щасливого заміжжя для неї.

Сюжет, де жінка під час прасування пропалює плаття уві сні, попереджає про появу суперниці, здатної принести серйозні неприємності.

Наснилося гладити праскою білизна? Сновидіння віщує: з’явиться новий друг, з яким буде дуже цікаво спілкуватися.

До чого сниться гладити праскою плаття? Сонник іноді інтерпретує таке бачення як передвістя великого щастя.

Що наглажівать?

Тлумачення бачення може бути різним у залежності від того, які речі приснилося гладити праскою:

• свій одяг — велика ймовірність виграти в лотерею;

• прасування білизни уві сні повідомляє: наяву пора трохи поекспериментувати в інтимному плані з коханим;

• постільна — клопоти з прийому будинку гучній веселій компанії. Прекрасно проведете час, відпочинете від рутини робочих буднів;

• діловий костюм — за сонником, необхідно поліпшити думку колег про себе, поправити власний імідж;

• плаття — до переїзду;

• домашній одяг — після сварки вдома чекає швидке примирення;

• робити уві сні стрілки на брюках — бачення вказує на прямоту, рішучість того, кому ви їх гладити;

• тканину — відмінний період, щоб влаштувати свої справи, налагодити зв’язки;

• сорочку — чоловікові, згідно сонником, віщує любовне побачення.

Контролюйте поведінку

Наснилася прасування брюк? Сновидець часто проявляє непоступливість, наполегливість при вирішенні не дуже значних питань. Треба переглянути свою поведінку, адже дріб’язковість нікого не прикрашає.

Якщо відпрасовувати уві сні сорочку — доведеться піти на деякі поступки, щоб примиритися з недругами. Це зарекомендує вас як розважливого людини, допоможе знайти конструктив при вирішенні спірних питань. А реванш цілком зможете взяти пізніше.

Сімейні справи

До чого сниться гладити праскою речі і обпектися? Сонник стверджує: незабаром відчуєте ревнощі. Ці почуття порушать вашу внутрішню безтурботність, однак постарайтеся не піддаватися їм — може, вони зовсім безпідставні, а кохану людину недовіру може поранити.

Іноді подібний сюжет означає конфлікт і підпорядкування, якщо уві сні наглажівать чужі речі. Проаналізуйте свої вчинки перед цим сновидінням — якщо ви часто поступалися комусь, можливо, пора вже проявити деяку твердість.

Сонник гладити праскою, до чого сниться гладити праскою уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: