Сонник гладити тигра, до чого сниться гладити тигра уві сні

Гладили тигра уві сні? Такий сюжет віщує: настане період невдач, вороги стануть вигадувати підступи, з’явиться прихована небезпека. Але він також обіцяє успіх, прибуток, дружбу з впливовою персоною. Наш сонник пояснить, що означають і до чого сняться різні деталі.

Доведеться поступитися принципами, треба протистояти недругам

Приснився сумирний хижак, який дозволяє себе приголубити, попереджає: незабаром доведеться поступитися своїми принципами, щоб постаратися догодити начальству.

Гладили тигра, противився вашої ласки? Сонник пояснює: злостивці готують проти вас змови і інтриги.

До чого сниться робити це, але внутрішньо боятися звіра? Бачення означає: наяву сновидіння оточують небезпечні вороги. Навіть якщо вони не виступають проти нього, їх слід остерігатися.

Бачили при цьому уві сні, ніби хижак поривається кинутися на вас? Розпочнеться затяжна смуга невдач, яка ще не скоро завершиться.

Удача, вигідна угода, прибуток

Наснилося погладити білого тигра? Сонник обнадіює: дуже скоро вам посміхнеться удача. Будь-яка справа увінчається успіхом, тому не можна упускати жодного шансу.

Погладжувати уві сні білого хижого звіра? Наяву вдасться успішно провести серйозні переговори або укласти велику вигідну угоду.

До чого сниться гладити тигра, який приручений і живе у вас вдома? Сонник стверджує: дуже скоро отримаєте великий прибуток.

Досягнете бажаного, знайдете покровителя

Бачити, як погладжуєте його уві сні, означає: з’явиться можливість досягти бажаного, витративши мінімум зусиль і коштів.

Гладити тигра в сновидінні віщує знайомство і дружбу з впливовою особою, яка підтримає всі справи сновидіння. Основою цієї дружби стане взаєморозуміння.

Яким він був?

Пригадайте, будь хижака приголубили уві сні:

 • Тигра — негаразди незабаром припиняться;
 • Тигрицю — настане спокійний період, позбавлений подій;
 • Тигреня — прихована серйозна небезпека;
 • Іграшкового звіра — ви часто ризикуєте, сподіваючись, що все обійдеться, але треба бути обережніше.
 • Сонник Міллера: зіб’є недругів з пантелику

  До чого сниться гладити тигра, смирно сидить в клітці? Сновидіння вказує: сплячому вдасться збити з пантелику своїх супротивників і скористатися ситуацією до власної користі.

  Як його погладжувати?

  Тлумачення сну враховує, як саме гладили тигра:

 • По морді — намагаєтеся усунути конфлікт в особистому житті;
 • Вздовж тіла — виникнуть розбіжності з начальством;
 • Хвіст — хтось дозволить тимчасово використовувати його блага, але пам’ятайте: лафа коли-небудь закінчиться;
 • Проти шерсті — недруг може стати соратником.
 • З’явиться унікальний шанс, заохотить керівник

  Наснилося приголубити зовсім маленького пухнастого тигреня? Сонник стверджує: дуже скоро сплячому випаде унікальний шанс, який обов’язково потрібно використовувати. Тільки зважившись діяти можна досягти результату. Можливо, це дещо ризиковано, але все ж варто взятися за справу.

  Бачили, як уві сні погладжуєте тигреня, поруч з яким стоїть дорослий хижак? Наяву вас несподівано заохотить вище начальство.

  Наснилося, ніби тигриця-мама лапою гладить тигреня? вам протегують родичі, друзі, що володіють певним впливом, тому незабаром зможете багато чого досягти.

  Сонник гладити тигра, до чого сниться гладити тигра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: