Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гладити собаку, до чого сниться гладити собаку уві сні

Якщо вам довелося уві сні гладити собаку, загляньте в сонник, адже ключ до розгадки майбутнього так близький. Щоб максимально правильно витлумачити,, до чого сниться таке сновидіння, постарайтеся пригадати всі його деталі. Мають значення всі подробиці побаченого, так що спробуйте їх відновити.

Чотириногий друг може постати уві сні по-різному. Щоб зрозуміти,, до чого сниться цей знак, необхідно звернути увагу на особливості приснився пса. Він може бути ніжним і добрим або, навпаки, посмішка, показуючи своєю поведінкою злість. Також має значення забарвлення шерсті. Сам процес погладжування в сонник означає появу в життя кардинальних змін.

Колір шерсті

Шукайте розгадку,, до чого сниться пес, починаючи з аналізу його зовнішніх характеристик. Для більш точного тлумачення сну, зверніть увагу на забарвлення тварини. Брати наші менші — це не тільки символ дружби. Наприклад, чорний пес в сновидіннях символізує вірність. Він знаменує зародження благополучних спілок в любові.

У кар’єрі такий знак, за сонником, обіцяє прихід у ваше життя надійних партнерів або підвищення за посадою. Іноді чорний відтінок вовни у тварини сниться до відновлення в життя старих друзів. Якщо ви погладили чорного вихованця, значить, що старий друг — дуже дорогий вашому серцю.

Гладити білого чотириногого вихованця особливо добре для самотніх людей. Якщо така подія приснилося, готуйтеся до приємного знайомству. Для людей, які вже здобули свою другу половинку, таке забарвлення може свідчити про перехід відносин на новий рівень.

Наснилося, що ви гладите білу собаку, готуйтеся до порції світлих, ніжних і теплих почуттів від хорошого і приємного людини.

Мертвий пес

Не варто засмучуватися, якщо вам наснився кошмар, в якому ви погладили померлу собаку. Багато від такого сну очікують поганих звісток. Але ця подія, що стало в підсвідомості, сонник тлумачить як швидке вирішення проблеми, яка довго не давала вам спокою.

Погладили померлу собаку в своєму сновидінні, тоді незабаром попрощайтеся з невдачею, яка заважала рухатися далі в кар’єрі або ж у відносинах.

Габарити тваринного

До чого сниться сон, в якому прасуєте великого чотириногого друга? До щирої і несподіваної радості, яку подарує хороший друг. Він неодмінно прикрасить життя приголомшливою новиною або сюрпризом.

Приголубили велику собаку уві сні — чекайте радісні події, пов’язані з дружньою зустріччю. Великі габарити собаки в сонник символізують хороший достаток близького друга.

Зла собака

Побачити уві сні злий собаку, значить, зустрітися віч-на-віч зі своїм ворогом. Сам процес міні-приручення, коли доводиться гладити розлючену тварину уві сні, символізує владу і перевагу над недоброзичливцями. Якщо в сновидіннях ви погладили його з деяким побоюванням, тоді, відповідно до сонником, такий знак свідчить про раціональне і логічному дозволі виникла з ворогом проблеми.

Якщо після цього пес накинувся або вкусив вас, слід поміняти тактику, поведінку і ставлення до життя. Готуйтеся до змін, якщо хочете здобути перемогу над несправедливими ситуаціями, оточуючими вас. Тепер ви знаєте до чого сниться, що прасуєте злий собаку, і, завдяки детальним тлумаченням сонника, легко скоордініруете свої вчинки в майбутньому.

Сонник гладити собаку, до чого сниться гладити собаку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: