Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гладити кішку, до чого сниться гладити кішку уві сні

Якщо довелося гладити кішку уві сні, сонник запрошує ближче познайомитися зі своєю темною стороною. Тлумачення,, до чого сниться знак, витягають страхи і помисли сплячого, заховані в найпотаємніші куточки душі. Тих, хто ризикне поглянути правді в обличчя, очікує чимало дивовижних відкриттів про себе і своє близьке оточення.

Прислухайтеся до поради Міллера

Доброзичливе взаємодія з символом сонник Міллера вважає провісником розчарувань і неприємностей. Якщо одинокому наснилося взяти на руки кота, висока ймовірність сумирно закохатися в особу, егоцентризм якої не знає кордонів. Тлумачення сну,, до чого сниться будь-яким способом позбутися від тваринного, звучить значно оптимістичніше: наяву негаразди вас обійдуть.

Сам собі ворог

Тлумачачи,, до чого сниться гладити кішку, психолог Менегетті «вітає»: ви пригріли енергетичного вампіра. Хтось з близького оточення хоч і не дозволяє собі відверто ворожих витівок, тим не менш, після спілкування з ним все починає валитися з рук.

Якщо приснилося гладити кішку, сонник Хассе застерігає юних сновидицей від зайвої довірливості. Чоловікові доведеться визнати, що він явно програє суперникам в сміливості і винахідливості.

Те,, до чого сниться гладити чужу кішку, пов’язане з непроханими гостями. Рано чи пізно пройдисвіти викличуть біду на ваш будинок.

В лабіринтах любові

Трактування Фрейда розглядає котячу породу уві сні як відображення сексуальних фантазій і переваг. Найчастіше причина самотності в тому, що сновидіння звертають увагу тільки на кандидатури набагато молодших за себе.

Тлумач застерігає чоловіків з серйозними намірами від випадкових знайомств: високий ризик закохатися в повію, спритно маскує свій рід занять. Дівчині загрожує спопеляючі почуття до велелюбного хлопцю, чомусь байдужому саме до неї.

Образ уві сні віщує сцени ревнощів, зради, постійне суперництво за свою пасію.

Без надії на взаємність

Чаклунка Медея говорить сновидицей, що зараз не час розраховувати на розуміння: мотивації і вчинки виявляться невірно витлумаченими. Жіночність буде розцінена як кокетство, а ввічливість і м’якість як доступність.

Порядним діловим людям снотолкователь Мандрівника обіцяє шахрайство і обман. Висока ймовірність мимоволі стати учасником кримінальної схеми або почути несправедливі звинувачення.

Улюблені родичі можуть засмутити невдячністю, черствістю і необгрунтованими підозрами. Езотеричний тлумач обнадіює, що період вимушеного відчуження поступово зійде нанівець сам собою.

У цікавому положенні

У сонниках знайдеться чимало роз’яснень,, до чого сниться гладити кішку, яка повинна незабаром принести кошенят.

 • Наснилося почухати за вушком вагітну кішечку? Наживе нових ворогів;
 • Бачити і пестити череватим трапляється незадовго до змін, які сильно ускладнять життя;
 • Якщо довелося бачити і гладити вагітну кішку, зусилля принесуть мізерний результат;
 • Майбутня котяча мама на колінах уві сні віщує поява численних суперниць;
 • Закоханим бачити вагітну кицю уві сні доводиться напередодні великого розчарування;
 • Символ, який приснився, допоможе зрозуміти різницю між благополуччям і золотою кліткою.
 • Затишшя перед бурею

  Найчастіше чорну кішку гладити уві сні трапляється в періоди відносної стабільності. Сонник іменинників радить не розслаблятися. Те,, до чого сниться сюжет, віщує погані вісті. Не слід беззастережно довіряти тим, хто їх приніс: можливо, недоброзичливці намагаються ввести в оману.

  Англійська сонник вважає, що на зміну затишшя прийде галасливий скандал з втручанням преси та правоохоронців. Якщо приснилося гладити чорну кішку, уникайте неприємних осіб — швидше за все, саме одна з них спровокує конфлікт.

  Жіночий оракул настійно роз’яснює дівчатам,, до чого сниться гладити чорну кішку. Єдиний спосіб врятувати репутацію — відкидати будь-які сумнівні пропозиції.

  Руки геть від Білосніжки

  Медіум Хассе вважає недобрим знаком бачити, як пальці заглиблюються в білу котячу шерсть. Символ говорить про те, що ви даремно недооцінюєте масштаби проблеми.

  Якщо приснилося, що ви пестите білу кішечку, припиняйте будь недомовки. Завдяки цьому старому, як світ, проте, як і раніше дієвого зброї, маніпулятор може втягнути вас в некрасиву або небезпечну історію з непередбачуваними наслідками.

  Якщо уві сні ви обійшли стороною привабливу білу кицю, сонник обнадіює, що і наяву вдасться вийти сухим з ​​води, отримавши при цьому цінний позитивний досвід.

  Підступність не дрімає

  Роз’яснюючи,, до чого сниться гладити кішку, сонник характеризує руду як втілення зради і підступності. Уві сні це означає, що доведеться мати справу з вкрай ненадійними товаришами. Куди безпечніше зовсім не розраховувати на них.

  У асирійського тлумачі є пояснення,, до чого сниться схопити руду котейку за хвіст. Якщо таке наснилося, вважайте, що зловили Жар-птицю та заручилися підтримкою фортуни.

  Якщо приснилося гладити кішку триколірну, сонник апостола Симона Кананіта велить змиритися з обставинами, які ви не в силах змінити. Плани і сподівання були марні.

  Жінка, приголубивши триколірну уві сні, наяву змушена буде боротися за свою любов. Сонник іменинників змушений засмутити, що шанси на перемогу невисокі.

  Момент для вирішального удару

  Хвору кішечку сонник ототожнює зі слабкістю противника в даний момент. Гладити кішку, уві сні прихворіла, означає, що конкурент зараз збентежений і, можливо, вирішив на кілька днів відійти від справ. Дійте! Набравшись сил, недруг не зупиниться ні перед чим.

  Пріхворавшее тварина уві сні вказує, що і самому сновидцу не зашкодить турбота і допомога улюблених людей. Якщо ви в сварці з кимось із них, зараз вдалий період для перемир’я.

  Нейтралізація негативних прогнозів

  Як бачите, сонникам нічим порадувати сновідящего: більшість прогнозів несе негативний сенс. Винятком є ​​сонник Майя. Мудрий тлумач знає, як вчинити, якщо все ж наснилося гладити кішку. Після пробудження частіше уявляйте героїню сновидіння в одязі, взутті і аксесуарах — такий різновид візуалізації допоможе нейтралізувати прикрі значення побаченого уві сні.

  Сонник гладити кішку, до чого сниться гладити кішку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: