Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гладити по голові, до чого сниться гладити по голові уві сні

Сонники впевнені, що гладити по голові кого-то уві сні — це вираз ніжності, вдячності і турботи в одному жесті. Те, до чого сняться ці маніпуляції, залежить від приснився персонажів і загальної атмосфери сновидіння.

Сонник Міллера про знайомства

Сонник психолога Міллера дає пояснення,, до чого сниться гладити по голові чоловіка. Якщо уві сні це був незнайомий чоловік, значить, незабаром представиться шанс зустрітися з впливовими людьми, які мають всі можливості надати потрібну підтримку.

Бачити, що погладжуєте знайомого чоловіка, означає, що варто уважно прислухатися до його слів, можливо, він запропонує цікаву ідею, або дасть слушну пораду. Приголубили коханого хлопця уві сні — постарайтеся більше довіряти коханому і давати простір для особистих інтересів.

Секрети особистих відносин

Наснилося, що довелось гладити по голові хлопця, на думку Сімейного сонника, означає, що зараз кохана людина має потребу в турботі, ласці і ніжності. Пригладжувати гарне волосся хлопця — до вдалого розвитку любовних відносин.

Бачити, що коханий хлопець, ніжно торкається уві сні вашого волосся, позначає, що в реальній дійсності рада та підтримка допоможуть йому реалізувати ще одну мрію. Якщо хлопцю приснилося, що дівчина проводить рукою по волоссю, значить, думки панянки безпосередньо пов’язані зі сновидцем.

Еротичні моменти

Доктор Фрейд впевнено тлумачить,, до чого сниться дівчина, яка надає подібні знаки уваги молодій людині. За версією сонника, приснився образ вказує на бажання панночки домінувати в інтимних взаєминах.

Гладить хтось інший

Сучасний суміщений сонник впевнений, що тлумачення сну безпосередньо залежить від персонажа, який гладить по голові:

 • Якщо це була мама — ваші найсміливіші затії незабаром здійсняться;
 • Батько — значить, наяву ви прийняли правильне рішення;
 • Небіжчик — підказує про закінчення невдач, початку нового життєвого періоду;
 • Дідусь — нагадування про те, що потрібно прислухатися до думки старших;
 • Дитина — заклик до милосердя.
 • Згадайте про близьких

  Нескладно вгадати,, до чого сниться гладити по голові маму або батька. Побачений уві сні образ служить закликом про необхідність підтримати своїх рідних людей. Можливо, батьки переживають складний період у житті, тому треба обов’язково проявити участь в справах, оточивши їх увагою і опікою.

  Слідкуйте за самопочуттям

  Тріпати уві сні собаку за морду, за версією Сонника XXI століття, попереджає про перспективу по вуха загрузнути в нудьзі і меланхолії. Бачити, що пестите головку кота, застерігає про невдячність оточуючих у відповідь на добру справу. Проводити рукою по голові небіжчика, віщує нервовий зрив або нездужання.

  Радійте — гряде успіх!

  Вдалі думки, які незабаром опиняться реальністю, набуття нових, цікавих ідей і шляхів їх втілення, ось,, до чого сниться погладити по голівці самого себе. Наснилося, що доводилося ніжно торкатися сивий головоньку дідуся чи бабусі, позначає, що незабаром близькі люди нададуть вам неоціненну допомогу.

  Нужда в турботі

  Езотеричний снотолкователь впевнений, що тим людям, яким уві сні доводиться когось гладити по голові, самим життєво необхідна опіка, ласка і душевне тепло. Тому бачити таке сновидіння одруженому людині, пророкує сонником душевну дистанцію з другою половинкою, скоротити яку допоможе відверта розмова без докорів і взаємної критики.

  Сонник гладити по голові, до чого сниться гладити по голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: