Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гладіолус, до чого сниться гладіолус уві сні

Гладіолус, побачений у сні, може символізувати різні події, як скорботні, так і веселі. Багато що залежить від сюжету сну і від того, якого кольору і в якому стані були гладіолуси, що їх оточувало. Так, наприклад, деякі сонники стверджують, що побачити гладіолуси в красивій кришталевій вазі або на позолоченому столику — до коштовного придбання. Давайте розберемося, до чого сняться ці мечовидні квіточки.

Білий колір — символ удачі, чорний — смуток у порога

Приснився гладіолус червоного або оранжевого кольору — стережіться необдуманих вчинків, хоча якщо букет був в золотий упаковці — абсурдне на перший погляд рішень принесе вам великий прибуток або успіх.

Рожеві гладіолуси символізують успіх у протилежної статі. Сімейним людям вони обіцяють любов і гармонію у відносинах з другою половинкою, радує сонник Ванги.

Сниться, що вам подарували величезний букет жовтого гладіолуса — до яскравого і святкового настрою.

Білі гладіолуси або будь-які дуже світлі квіти — обіцяють сплячому удачу і гармонію у всьому, пророкує Жіночий сонник.

Бачити уві сні чорні гладіолуси або всі темні відтінки — найближчим часом смуток і печаль оселяться у вас в серці, але якщо ви їх викинули, тужливий період триватиме не довго.

Яскрава клумба — радість увійде в ваш будинок

Сниться, що ви вирощуєте гладіолуси у себе в саду або на клумбі — в реальному житті ви досягнете кар’єрних висот завдяки підтримці і турботі своїх домочадців, пророкує сонник Міллера.

Дарувати уві сні квіти зі свого саду — наяву ви допоможете близькому родичу, з яким давно не спілкуєтеся, тим самим відновивши теплі сімейні стосунки.

Наснилося, що вам подарували бульби білих гладіолусів — хтось в реальному житті вам таємно симпатизує, цибулини червоних гладіолусів — знак таємного пристрасного залицяльника.

Уві сні ви збираєте букет з різноманітних рослин, що ростуть у вашому саду, в тому числі і з гладіолуса — наяву ви зустрінете старого друга, з яким давно не бачилися, і чудово проведете час.

Продавець квітів або Фінансовий успіх вже поруч

Бачити уві сні, що ви продавець квіткового магазину — незабаром ви придбаєте нового друга, який допоможе вам уникнути фінансових втрат.

Збирати і продавати квіткові композиції для урочистостей — ваше фінансове становище в даний момент міцно і стабільно і буде таким залишатися ще довго, обіцяє Місячний сонник.

Наснилося, що вам замовили зібрати в шикарну кошик живі гладіолуси, троянди і лілії — вам запропонують не дуже успішне, на перший погляд, захід, спрямований на збагачення. Однак насправді, погодившись на участь, ви зумієте «зірвати величезний куш».

Паперові композиції — стережіться брехні і обману

Сниться, що ви даруєте комусь яскраву паперову ікебану — в реальності велика ймовірність того, що сказане вами може бути «перекручено» недругами і представлено як плітки і брехня. Слідкуйте за своїми словами, попереджає Східний сонник.

Наснилося, що вам подарували білі пластмасові квіточки — наяву ви схильні до самообману.

Сон, в якому вам дарують штучну квіткову гірлянду — хтось спробує вас обдурити, будьте пильні до обіцянок, які вам дають, дає пораду сонник міс Хассе.

Сонник гладіолус, до чого сниться гладіолус уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: