Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гіпноз, до чого сниться гіпноз уві сні

Гіпноз уві сні, якому піддався сплячий, попереджає про сторонній вплив, чиїхось маніпуляціях по відношенню до нього, залежно від сторонніх. Якщо сновидец гіпнотизував оточуючих — за сонником, він зможе маніпулювати або водити за ніс знайомих і незнайомців. Правильне тлумачення, до чого він сниться, підкажуть деталі.

Ви залежите від когось

Приснилося бачення попереджає про можливість і наяву підпасти під сторонній вплив або самому надавати його.

Бачили, як гіпнотизер керував кимось? Потрібно проявити обережність, щоб уникнути впливу на себе.

До чого сниться бути під гіпнозом? Такий сюжет символізує залежність сновидіння наяву від сильного ворога.

Можливі невдачі, великі збитки

Бути під навіюванням і спостерігати з боку за власними діями означає: у свідомості сплячого відбудеться важливе зрушення і він зрозуміє сенс свого життя.

Наснилося бути під гіпнозом? Сонник пояснює: через незнайомої особи можете потерпіти великі збитки.

Бачити, ніби присутні на сеансі навіювання? Бачення обіцяє великі невдачі в підприємництві.

Треба звільнитися від чужого впливу

Для молодої дівчини такий сюжет є попередженням проявляти обережність, оскільки їй загрожує небезпека з боку ровесників.

Опинитися в трансі уві сні — ви дуже залежите від чужого впливу. Щоб чогось досягти, потрібно звільнитися від цього впливу.

Можете водити за ніс інших, але остерігайтеся бути обдуреним

Наснилося, як самі успішно подіяли гіпнозом на великий натовп? Сонник повідомляє: довгий час зможете обманювати оточуючих. Але якщо натовп вийшла з такого стану — можливі скандальні викриття.

До чого сниться, що гіпноз застосовувався на дітях? Це небезпечне ознаку: вас можуть обдурити при угоді з власністю. Треба бути дуже уважним, читаючи документи, перш ніж його підписувати.

Виявилися уві сні учасником групового сеансу гіпнозу? Сонник вказує: незабаром разом з групою знайомих або однодумців потрапите під владу маніпулятора. Або доведеться слідувати обставинам, що склалися.

Деталі сновидіння

Для вірного тлумачення сну пригадаєте його подробиці:

 • Потрапити під гіпноз — обдурять близькі люди;
 • Самому на кого-то впливати — заведете флірт, але це погано закінчиться для обох;
 • Загіпнотизувати змію — зіб’єте з пантелику ворога або виведете з гри конкурента;
 • Спостерігати за гіпнотизером — можете стати іграшкою у владних руках.
 • Сонник Міллера: зможете вплинути на оточуючих

  До чого сниться загіпнотизувати людину? Це означає: наяву вдасться вплинути на своїх знайомих або рідних.

  Довгі переговори, безуспішні вмовляння

  Приснився сеанс, де ви виступали як гіпнотизер? Незабаром станете довго вмовляти якесь посадова особа (можливо, доведеться давати хабар).

  Також бачити, як когось уві сні вводили в транс, віщує: чи вдасться багатьох людей підпорядкувати своїй волі.

  Однак безуспішно застосовуваний вами гіпноз обіцяє повністю провальні вмовляння. Співрозмовник не стане слухати доводи, що приводяться.

  Сонник гіпноз, до чого сниться гіпноз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: