Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гінеколог, до чого сниться гінеколог уві сні

У реальному житті з візитом до гінеколога пов’язані як приємні і хвилюючі моменти, так хвилини страху і відчаю. Побачити такий сюжет уві сні, свідчить про крайню стурбованість сплячої людини своїм фізичним станом. Але це тільки одне з пояснень,, до чого сниться дамський доктор. Правильно розтлумачити бачення можна завдяки таким дрібними деталями, як поведінка лікаря, його стать і проводяться процедури в кабінеті.

Деякі сновидіння провокуються підсвідомими бажаннями самого сплячої людини. Так, похід до лікаря уві сні може бути викликаний реальними прагненнями сновідящего обзавестися сімей і дітьми.

Відвідування гінеколога

За прогнозом Сімейного сонника, приснився прийом у гінеколога свідчить про довгоочікуваної вагітності сновідіци. Для цього сюжету важливі деталі в зовнішності і тонкощі поводження акушера.

Привітна усмішка на обличчі лікаря під час відвідування, згідно сонником, говорить про цікаве положення сновідіци. І навпаки бачити уві сні сумні очі і стислі в лінію губи лікаря передбачає виникнення проблем зі здоров’ям дітородних органів.

Якщо приснився звичайний прийом у свого гінеколога, то, як свідчить сонник, слід приділити окрему увагу своїм інтимним органам.

Сімейним людям буде цікаво дізнатися,, до чого сниться похід до гінеколога. Такий сюжет пов’язаний з виникненням в реальному житті питань інтимного характеру, з якими незручно поділитися і обговорити з близькими людьми.

Зовнішні особливості гінеколога

Представницям прекрасної статі, які наяву знаходяться активному пошуку супутника життя, відвідування невідомого лікаря-чоловіки уві сні, вказує на невдалий період для побудови любовних відносин.

Якщо ж похід до лікаря уві сні, викликав у Вас емоційний сплеск і обурення, а сам лікар кричав і лаявся, значить, як стверджують сонники, в реальності гряде струс від батьків або начальства. Інший варіант,, до чого сниться подібне — поява розбіжностей з коханою людиною.

Бути самому в ролі гінеколога уві сні, пояснюється сонниками готовністю сновидіння прийти на допомогу своїм рідним і близьким, навіть при появі педантичних і делікатних питань.

Якщо доводиться під час візиту до гінеколога бачити, як доктор проводить прийом з іншим пацієнтом, який є знайомим наяву людиною, значить, відповідно до тлумачення сонників, у даній персони передбачається поповнення в родині, або ж навпаки — їй буде потрібно Ваше дружнє участь.

Процедури в гінекологічному кабінеті

Тлумачення снів може мати негативний окрас, якщо під час огляду, гінеколог використовує гострі предмети, а сам сновідящій бачить краплі крові. Таке сновидіння пророкує про складнощі в зачатті дитини, а також про незапланований аборті.

Якщо приснилося, що гінеколог на прийомі перериває вагітність, значить наяву, спляча людина ризикує втратити або навмисно відмовитися від чогось важливого, значного в своєму житті.

Деякі сонники мають інше тлумачення,, до чого сниться переривати вагітність. Для дівчини, яка чекає на появу дитини, таке сновидіння може вказувати підсвідому боротьбу зі своїми страхами, виникнення дрібних негараздів у відносинах з коханим.

Чоловікам приснився картинка сигналізує про нещастя, які можуть чекати його улюблену жінку, а також прогнозувати великі неприємності з фінансами.

Сонник гінеколог, до чого сниться гінеколог уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: