Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гітара, до чого сниться гітара уві сні

Пояснення,, до чого сниться гітара, може бути і позитивним і негативним. Наприклад, якщо уві сні ви витягували з цього інструменту мелодійні красиві звуки, то в реальності чекайте приємні звістки. Сонник попереджає, що новини прийдуть здалеку. Ще більше варіантів тлумачення даного сюжету можна дізнатися, якщо прочитати цю статтю від початку і до кінця.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає, що тримати в сновидінні в своїх руках гітару і грати на ній якусь мелодію — сприятливий знак. Приснилося обіцяє спілкування з цікавими людьми. Не виключено, що серед нових знайомих виявиться і ваша майбутня друга половина, відносини з якою будуть гранично серйозними і справжніми.

Сонник Міллера вважає, що примарилося гітара з порваними струнами означає, що щасливі взаємини з обранцем або обраницею раптово зміняться на гіркі переживання і сльози.

Якщо дівчина уві сні почула, як хтось грає на гітарі, то корислива людина зможе її обдурити за допомогою лестощів і брехливих розмов. Приснилося свідчить про те, що спілкування з такою людиною буде дуже небезпечно і принесе велику кількість душевних страждань. Можливо, навіть розвиток депресії.

Якщо хлопцю наснилося подібне, то йому слід відмовитися від легковажного захоплення. Такі відносини чреваті тільки порожніми клопотами і нічим більше. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться гітара чоловікові — період ідеальних взаємин з родичами.

Сучасний сонник

Літній тлумач переконаний, що якщо хлопцю сниться, що він грає на гітарі, то йому слід припинити своє спілкування з навіженої і несерйозною дівчиною. Ні в що хороше такі відносини не виллються.

Якщо приснилося, що ви грали в сновидінні на зламаній гітарі, то низка незапланованих подій виб’є вас з колії надовго. Дівчині в даному випадку Сучасний сонник обіцяє душевні переживання і страждання.

Якщо побачена уві сні гітара була без струн, в реальності ви не будете знати, що робити в тому чи іншому випадку. Не нехтуйте порадами люблячих вас людей. Їх підтримка допоможе прийняти правильне рішення, яке позитивно позначиться на всій вашому житті.

Якщо сниться бас-гітара, приготуйтеся весело провести час в галасливій компанії. Якщо уві сні інструмент був розбитим, то події, що відбулися на цій вечірці, всерйоз зіпсують вашу репутацію. Сучасний сонник рекомендує подбати заздалегідь про наслідки і не зловживати алкоголем.

Різні тлумачення

Жіночий сонник переконаний, що якщо дівчині в її нічних мріях привиділася гітара, її відносини з коханим дадуть тріщину. Причиною, найімовірніше, стане поява у партнера нової прихильності в особі привабливою і сексуальною подружки. Чи не хочете втратити коханого ні уві сні, ні наяву? Дієте обачливо і продумано.

Аналогічним чином пояснюється і те,, до чого сниться зламана гітара. Також виявити уві сні зламаний інструмент можна при загрожують вам наяву проблеми зі здоров’ям. Не чекайте, коли доведеться вдаватися до тривалого та дорогого лікування. Зреагує належним чином навіть на невеликі дзвіночки, які сигналізують про неполадки в роботі організму.

Якщо уві сні ви награвали на старій гітарі без струн, то в реальності доведеться пережити велику трагедію. Запобігти її наступ неможливо. Сонник Езопа впевнений, є шанс лише мінімізувати наслідки, заздалегідь налаштувавшись на всілякі труднощі і випробування.

Якщо наснилася засмучена електрогітара, не вдасться уникнути конфліктних ситуацій, не дивлячись на ваші відчайдушні спроби це зробити. А ось якщо уві сні цей інструмент видавав різкі і неприємні звуки — опинитеся в самому епіцентрі скандалу.

Сонник гітара, до чого сниться гітара уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: