Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гасити вогонь, до чого сниться гасити вогонь уві сні

Сновидіння, насичене небезпечними подіями, часто відображає збудження людини, особливі причини для сплеску емоцій. Сонники вважають, що гасити вогонь уві сні — це не найкраще, що може трапитися з людиною по ту сторону дрімоти. Наяву не варто поспішати з рішеннями і здійснювати спонтанні вчинки.

Бачити полум’я

Людина, якій приснився загоряння, вступає в неспокійний період життя, наповнений емоційними переживаннями: любовними або належать до сфери особистих відносин. Сонник Фрейда вказує на те, що в життя сновидіння прийде любов-взаємна і гармонійна.

Не всі сонники поділяють такий оптимізм. Єврейський пророкує невезіння і скандали. Італійський пов’язує енергію пожежі і з сексуальним актом, і зі смертю.

Важко дати тлумачення, до чого снилося гасити вогонь, не уточнюючи його особливості та походження.

Якщо полум’я корисне, кероване — в каміні, багатті — воно саме по собі символізує здійснення планів, якщо їх строго дотримуються. Якщо ж уві сні зіткнулися зі стихією — сонники пророкують безглузді дії, які тільки ускладнять шлях до мети.

Якщо бачили величезні червоні язики, що досягають неба, Великий Універсальний сонник Для Всією Сім’ї пророкує катастрофу державного масштабу — збройні зіткнення, злидні. Наснилося, що відчуваєте сморід горілого — ви навіть не здогадуєтесь, які плітки розпускають заздрісники.

Що горить

Один з найбільш страшних сюжетів уві сні — бачити пожежа у власному будинку, однак тлумачення сну найсприятливіший. Сонник Закоханих обіцяє сімейну ідилію: чоловік буде турботливий, а діти порадують послухом.

Якщо уві сні охоплений полум’ям який-небудь предмет, це свідчення прихильності до речі, занепокоєння за її збереження. Особливий відтінок має тлумачення,, до чого сниться бізнесменові бачити палаючим приватне підприємство або магазин: його справи підуть в гору. Однак, якщо він поспішав гасити вогонь, все клопоти виявляться порожніми.

Участь сновидіння

Отже, самому уві сні усувати загоряння — ознака надто емоційних рішень, які не наблизять людини до вирішення проблем, а лише призведуть до марної витрати сил і неприємностей.

За іншою версією, особисто гасити вогонь в будинку, означає незабаром усвідомити свої недоліки і боротися з ними. Якщо цим займалися інші люди — оточуючим нелегко миритися з вашими дивацтвами.

Наснилося самому вчинити підпал — символ того, що внутрішньо людина вже попрощався з чимось важливим у своєму житті, повернення до раніше не буде.

За сонником Фрейда, якщо сновидец гасив вогонь, у нього виявиться захворювання в статевій сфері. Боявся при цьому — значить уникає сексуальних контактів через безпідставні страхів. До чого сниться вийти з полум’я цілим-неушкодженим: за сонником Лооффа, це уособлює майбутнє духовне очищення. Бачити себе в сні з обпаленими руками — буде якесь підношення, з ногами в опіках — обраний правильний шлях.

Способи гасіння

До чого сниться гасити вогонь певним способом?

Заливати уві сні пожежа водою — належить погодитися з думкою оточуючих, а збивати будь-чому, мало не голими руками — будете вважати свою точку зору єдино вірною. Наснилося гасити вогонь піском — наяву в суперечках будете чіплятися до кожної дрібниці і посварити з опонентом.

Перемога над вогнем

Наснилося загасити загоряння і бачити уві сні залите водою згарище на місці свого підприємства або складу — до невдачі в справах. Цікаво те, що якщо підприємець зневіриться і відмовиться від спроб врятувати становище, щасливий збіг обставин забезпечить йому прибуток.

Якщо хвора людина бачив, що вдалося загасити вогонь водою, він одужає. До чого сниться такий підсумок заможному людині: це попередження про майбутнє банкрутство, зубожінні.

Сонник гасити вогонь, до чого сниться гасити вогонь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: