Сонник гасити вогонь, до чого сниться гасити вогонь уві сні

Сновидіння, насичене небезпечними подіями, часто відображає збудження людини, особливі причини для сплеску емоцій. Сонники вважають, що гасити вогонь уві сні — це не найкраще, що може трапитися з людиною по ту сторону дрімоти. Наяву не варто поспішати з рішеннями і здійснювати спонтанні вчинки.

Бачити полум’я

Людина, якій приснився загоряння, вступає в неспокійний період життя, наповнений емоційними переживаннями: любовними або належать до сфери особистих відносин. Сонник Фрейда вказує на те, що в життя сновидіння прийде любов-взаємна і гармонійна.

Не всі сонники поділяють такий оптимізм. Єврейський пророкує невезіння і скандали. Італійський пов’язує енергію пожежі і з сексуальним актом, і зі смертю.

Важко дати тлумачення, до чого снилося гасити вогонь, не уточнюючи його особливості та походження.

Якщо полум’я корисне, кероване — в каміні, багатті — воно саме по собі символізує здійснення планів, якщо їх строго дотримуються. Якщо ж уві сні зіткнулися зі стихією — сонники пророкують безглузді дії, які тільки ускладнять шлях до мети.

Якщо бачили величезні червоні язики, що досягають неба, Великий Універсальний сонник Для Всією Сім’ї пророкує катастрофу державного масштабу — збройні зіткнення, злидні. Наснилося, що відчуваєте сморід горілого — ви навіть не здогадуєтесь, які плітки розпускають заздрісники.

Що горить

Один з найбільш страшних сюжетів уві сні — бачити пожежа у власному будинку, однак тлумачення сну найсприятливіший. Сонник Закоханих обіцяє сімейну ідилію: чоловік буде турботливий, а діти порадують послухом.

Якщо уві сні охоплений полум’ям який-небудь предмет, це свідчення прихильності до речі, занепокоєння за її збереження. Особливий відтінок має тлумачення,, до чого сниться бізнесменові бачити палаючим приватне підприємство або магазин: його справи підуть в гору. Однак, якщо він поспішав гасити вогонь, все клопоти виявляться порожніми.

Участь сновидіння

Отже, самому уві сні усувати загоряння — ознака надто емоційних рішень, які не наблизять людини до вирішення проблем, а лише призведуть до марної витрати сил і неприємностей.

За іншою версією, особисто гасити вогонь в будинку, означає незабаром усвідомити свої недоліки і боротися з ними. Якщо цим займалися інші люди — оточуючим нелегко миритися з вашими дивацтвами.

Наснилося самому вчинити підпал — символ того, що внутрішньо людина вже попрощався з чимось важливим у своєму житті, повернення до раніше не буде.

За сонником Фрейда, якщо сновидец гасив вогонь, у нього виявиться захворювання в статевій сфері. Боявся при цьому — значить уникає сексуальних контактів через безпідставні страхів. До чого сниться вийти з полум’я цілим-неушкодженим: за сонником Лооффа, це уособлює майбутнє духовне очищення. Бачити себе в сні з обпаленими руками — буде якесь підношення, з ногами в опіках — обраний правильний шлях.

Способи гасіння

До чого сниться гасити вогонь певним способом?

Заливати уві сні пожежа водою — належить погодитися з думкою оточуючих, а збивати будь-чому, мало не голими руками — будете вважати свою точку зору єдино вірною. Наснилося гасити вогонь піском — наяву в суперечках будете чіплятися до кожної дрібниці і посварити з опонентом.

Перемога над вогнем

Наснилося загасити загоряння і бачити уві сні залите водою згарище на місці свого підприємства або складу — до невдачі в справах. Цікаво те, що якщо підприємець зневіриться і відмовиться від спроб врятувати становище, щасливий збіг обставин забезпечить йому прибуток.

Якщо хвора людина бачив, що вдалося загасити вогонь водою, він одужає. До чого сниться такий підсумок заможному людині: це попередження про майбутнє банкрутство, зубожінні.

Сонник гасити вогонь, до чого сниться гасити вогонь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: