Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гаряча вода, до чого сниться гаряча вода уві сні

Багато що вже було сказано про приснилося воді: чистої, брудної, в водоймі, в приміщенні. Але є ще один варіант сну, в якому ми бачимо цю стихію. Чи багато хто знає,, до чого сниться гаряча вода, і що вона пророкує сплячій людині? Більшість сонників трактує однаково: тепла водиця, побачена уві сні, — це ознака наближення удачі. Чи так це? Давайте розберемося!

Короткі Пояснення сну

«Сновидіння — це маленьке життя» — так можна перефразувати рядки відомої пісні. А й справді, проживаючи уві сні якісь події, ми розуміємо, що це нас про щось попереджає підсвідомість. Але дуже часто буває так, що відкривши очі вранці, усвідомлюємо: від нашої «маленького життя» залишилися лише крихти — обривки і фрагменти.

Не хвилюйтесь! Стислість сюжету — це всього лише обмеженість трактування. Але сонники обов’язково підкажуть, що нас чекає! Ось кілька прикладів,, до чого сниться окріп:

 • Прозорий окріп — знак відмінного настрою.
 • Пара піднімається над брудною водою — до хвороби.
 • Плавати в гарячій, але каламутній воді — стережіться пліток.
 • Пити окріп — до неприємностей.
 • Пірнути в ополонку і зрозуміти, що вода гаряча — до несподіваних «приємностями».
 • Сонник Міллера

  Відомий тлумач снів трактує, що гаряча вода може приснитися тоді, коли сновидіння чекає новий етап в житті. Викупатися в ній — перемогти ворогів і проблеми.

  «Вируюче» стихія, як символ несподіваних змін

  Тим, кому сниться кипляча в каструлі рідину, сонник пастора Лоффа рекомендує звернути увагу на зміни, які «просяться» в ваше життя. Особливо, якщо вода в каструлі булькала так, що паром збила кришку.

  А ось якщо вам приснилося, що ви обпеклися гарячою водою, налитої в каструлю, то необхідно підготувати себе морально до можливих труднощів, прийдешніх разом з нововведеннями. Обпектися і не відчути болю — ви не помітите жодних незручностей.

  «Киплячий» побут — знак досягнень

  Бачити, як гаряча вода наповнює джакузі в ванній кімнаті — до «підкорення вершин» своєї Долі, трактує Східний сонник. Купатися у ванній з варом — до швидкого кар’єрного росту. Купатися у ванній в воді, яка поступово стає теплішою — за підвищення доведеться поборотися.

  Відмінне тлумачення сну дарує Місячний сонник, тлумачачи сновидіння, в якому ви бачите, як з крана тече вар. Це означає, що мета буде досягнута. А якщо з крана замість води вириваються лише клуби пара, то доведеться шукати підтримки у друзів.

  Гірше, якщо уві сні з крана нічого не ллється — він відкритий, а води немає. Це може бути вказівкою на те, що ви не правильно розрахували свої ходи, і досягти бажаного буде складно. Гаряча вода відсутня не тільки у вас — її немає і в усьому будинку? Конкуренти «перекриють» вам всі шляхи.

  Випадковий «потоп», або Будьте обережні…

  Сниться, що ви бачите в квартирі дуже багато гарячої води, прямо потоп, «організований» лопнула трубою? Хвороба може «звалити» вас з ніг високою температурою, попереджає сонник Ванги. Потоп трапився через сусідів зверху? Хтось «обіллє» вас плітками.

  Наснилося, що ви змушені ходити по окропу, якого дуже багато на підлозі через поламаної посудомийної або пральної машини? Покупки, зроблені найближчим часом, будуть марними.

  Сонник гаряча вода, до чого сниться гаряча вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: