Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гантелі, до чого сниться гантелі уві сні

Прийнято вважати, що бачити уві сні гантелі — це ознака того, що сновидець взяв на себе непосильну ношу. Чи так це насправді чи інакше, беруться пояснити сонники. Однак навіть їх тлумачення можуть відрізнятися один від одного, тому обов’язково враховуйте всі подробиці мрії, разузнавая,, до чого сниться цей спортінвентар.

Сонник Міллера

Наснилася тренування з гантелями? Це означає конфлікт з бійкою і лихослів’ям. А якщо ви бачите уві сні, як хтось ще займається з гантелями, то це сигнал про те, що вам загрожує захворювання.

До чого сниться бізнесменові, що він випустив з рук гантелі? Це бачення означає, що його чекають ділові проблеми і ускладнення: зрив угод, втрата партнерів. Дарувати уві сні кому-то спортивний інвентар — ознака того, що в реальності вас гризе почуття провини перед тим, кому даруєте.

Заняття спортом, як символ непосильної ноші

Сонник Фрейда, заняття спортом уві сні ототожнює з заняттями любов’ю в реальному житті. Якщо вам приснилося, що ви з легкістю вправляєтеся з гантельками, то наяву у вас все в порядку в сексуальному житті.

А ось, будь-які труднощі у виконанні вправи, мають на увазі проблеми в сексі. Цілком ймовірно ви не можете задовольнити сексуальні пристрасті свого партнера і страждаєте через це.

Східний сонник дає своє тлумачення сну приснився вправ з гантелями: вас чекає період тривалої і важкої адаптації в новій для себе сфері.

Купівля спортивного інвентарю, або Не поспішайте приймати рішення

До чого сниться покупка гантелей, пояснить сонник Мандрівника. Бачите уві сні, що ви, вибираючи гантельки в магазині, оцінюєте їх вага? Ця мрія говорить про те, що перед прийняттям важливого рішення не буде зайвим порадитися з людиною, що має або багатий життєвий досвід, або високий авторитет і значна питома вага в суспільстві.

Наснилося, що ви купили спортінвентар на подарунок? В реальності вас чекають непорозуміння з тією людиною, з яким ви планували подарувати своє придбання. Щоб уникнути розбіжностей, слід позначити свої позиції і запитати у опонента про його плани, радить тлумач.

Неприємності з гантелями — Вас чекають конфлікти

Втрату близького друга пророкує сновидіння, в якому ви втратили або поламали гантель, віщає сонник пастора Лоффа.

А якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому ви нанесли комусь каліцтво гантелями, то погортайте Сучасний сонник. Ось, як він пояснює подібні бачення: ви надто високої про себе думки, що не є істиною для інших. Це не додає вам теплоти у відносини.

Використання не за призначенням

Гантелі, як наяву, так і уві сні, можна використовувати не тільки за прямим призначенням. Ось, наприклад, що обіцяють варіації такого використання:

 • Забивати цвяхи — ви не думаєте про те, що говорите — це небезпечно;
 • Підпирати двері або вікно — до нестандартного підходу до вирішення проблеми;
 • Використовувати як прес або трамбування — з вами можна домовитися, компроміс не для вас;
 • Колоти горіхи — приховати щось від вас нереально.
 • Сонник гантелі, до чого сниться гантелі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: