Сонник гантелі, до чого сниться гантелі уві сні

Прийнято вважати, що бачити уві сні гантелі — це ознака того, що сновидець взяв на себе непосильну ношу. Чи так це насправді чи інакше, беруться пояснити сонники. Однак навіть їх тлумачення можуть відрізнятися один від одного, тому обов’язково враховуйте всі подробиці мрії, разузнавая,, до чого сниться цей спортінвентар.

Сонник Міллера

Наснилася тренування з гантелями? Це означає конфлікт з бійкою і лихослів’ям. А якщо ви бачите уві сні, як хтось ще займається з гантелями, то це сигнал про те, що вам загрожує захворювання.

До чого сниться бізнесменові, що він випустив з рук гантелі? Це бачення означає, що його чекають ділові проблеми і ускладнення: зрив угод, втрата партнерів. Дарувати уві сні кому-то спортивний інвентар — ознака того, що в реальності вас гризе почуття провини перед тим, кому даруєте.

Заняття спортом, як символ непосильної ноші

Сонник Фрейда, заняття спортом уві сні ототожнює з заняттями любов’ю в реальному житті. Якщо вам приснилося, що ви з легкістю вправляєтеся з гантельками, то наяву у вас все в порядку в сексуальному житті.

А ось, будь-які труднощі у виконанні вправи, мають на увазі проблеми в сексі. Цілком ймовірно ви не можете задовольнити сексуальні пристрасті свого партнера і страждаєте через це.

Східний сонник дає своє тлумачення сну приснився вправ з гантелями: вас чекає період тривалої і важкої адаптації в новій для себе сфері.

Купівля спортивного інвентарю, або Не поспішайте приймати рішення

До чого сниться покупка гантелей, пояснить сонник Мандрівника. Бачите уві сні, що ви, вибираючи гантельки в магазині, оцінюєте їх вага? Ця мрія говорить про те, що перед прийняттям важливого рішення не буде зайвим порадитися з людиною, що має або багатий життєвий досвід, або високий авторитет і значна питома вага в суспільстві.

Наснилося, що ви купили спортінвентар на подарунок? В реальності вас чекають непорозуміння з тією людиною, з яким ви планували подарувати своє придбання. Щоб уникнути розбіжностей, слід позначити свої позиції і запитати у опонента про його плани, радить тлумач.

Неприємності з гантелями — Вас чекають конфлікти

Втрату близького друга пророкує сновидіння, в якому ви втратили або поламали гантель, віщає сонник пастора Лоффа.

А якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому ви нанесли комусь каліцтво гантелями, то погортайте Сучасний сонник. Ось, як він пояснює подібні бачення: ви надто високої про себе думки, що не є істиною для інших. Це не додає вам теплоти у відносини.

Використання не за призначенням

Гантелі, як наяву, так і уві сні, можна використовувати не тільки за прямим призначенням. Ось, наприклад, що обіцяють варіації такого використання:

 • Забивати цвяхи — ви не думаєте про те, що говорите — це небезпечно;
 • Підпирати двері або вікно — до нестандартного підходу до вирішення проблеми;
 • Використовувати як прес або трамбування — з вами можна домовитися, компроміс не для вас;
 • Колоти горіхи — приховати щось від вас нереально.
 • Сонник гантелі, до чого сниться гантелі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: