Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник газова плита, до чого сниться газова плита уві сні

Піч в будинку — це символ достатку, ситості і тепла. Недарма словосполучення «домашнє вогнище» є символом затишку. Більшість відомих сонників сходяться на думці, що побачена уві сні газова плита із запаленою пальником — знак щастя і благополуччя, а ось погашена і охолола обіцяє охолодження почуттів між коханими. Багато в чому тлумачення сну залежать від деталей, згадайте їх і ви зрозумієте,, до чого сниться плита.

Сонник Міллера і його тлумачення

Якщо жінці приснився сон, що чавунні конфорки її плитки розжарилися до червоного — це знак того, що її коханий відчуває до неї пристрасні і ніжні почуття, а так само і те, що її друзі цінують її за безкорисливість і готовність допомогти в будь-якій ситуації. Обпектися уві сні про розпечену піч — стережіться підступів конкурентів. Остившая плита — символ помилок і розбіжностей.

Плита як знак достатку і радості

Бачити уві сні чисту газову плиту з вогнем — до щастя і благополуччя. Літній людині дане сновидіння обіцяє забезпечену старість.

Запалювати на газовій плиті конфорки — в реальності ви зробите якийсь вчинок, який приніс радість близьким і зробить щасливим вас, пророкує сонник Ванги.

Наснилося, що незнайома людина включає в розетку сучасну газову плиту з електричним розпалом — вам усміхнеться щастя там, де ви його не чекали.

Випікати пироги в духовці — до прибутку або виграшу, обіцяє Місячний сонник.

Непрацюючі пальника або Бережіть свої почуття

Сниться, що ви запалюєте пальника, а одна з них не загорілася — стежте за своїми словами і вчинками, ваші дії можуть завдати серйозного удару по любовним стосункам, попереджає Жіночий сонник.

Наснилося, що на газовій плиті не запалювати жодна конфорка і лише тільки духовка з вогнем — стережіться, хтось, хто намагається зруйнувати вашу сім’ю.

Якщо незаміжня дівчина бачить сон, що вона намагається приготувати їжу на непрацюючій печі для незнайомої людини — в реальному житті у неї є шанувальник. Сонник Цветкова не рекомендує робити про нього поспішні висновки, інакше вам доведеться розлучитися, навіть не почавши зустрічатися.

Ремонт або покупка грубки — кмітливість вас виручить не раз

Сниться, що ви ремонтуєте свою плитку, яка пропускає природний газ — ви потрапите в складну ситуацію, з якої зможете вибратися завдяки своїй добре розвиненою інтуїції.

Наснилася покупка нової газової плити — вам не страшні підступи ворогів, ви зумієте розгадати їх задуми, причому, абсолютно не напружуючись, за допомогою свого внутрішнього чуття.

Уві сні вам подарували нову піч — завдяки своєму розуму і кмітливості ви можете отримати бажане дуже скоро. Найближчим часом удача буде вам супроводжувати.

Аварійна ситуація — вас чекають непередбачені клопоти

Сниться, що якийсь чоловік включив плитку і не помітив, що з неї труїть природний газ і вона може вибухнути — родичі змусять вас сильно похвилюватися, попереджає Східний сонник.

Бачити, що ви грали з вогнем, намагаючись розпалити духовку, а вона спалахнула і загорілася — ви по необачності вплутається в якусь авантюру, яка принесе вам багато клопоту.

Гасити піч, обійняту полум’ям — вам доведеться вирішувати проблеми свого друга. Причому ці проблеми, якщо їх не вирішити, можуть перейти до вас.

Сонник газова плита, до чого сниться газова плита уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: