Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гангрена, до чого сниться гангрена уві сні

Гангрена уві сні символізує застій енергії і не проявлені поки в реальному світі захворювання. Сонник проаналізує цей неприємний сновідних недуга і підкаже, до чого він сниться ще.

Погана прикмета

Наснилася гангрена? Сонник пророкує: найближчим часом ви потрапите у велику біду, але вибратися із скрутного становища допоможуть друзі. Якщо, звичайно, ви зійде до того, щоб попросити про допомогу.

Взагалі, бачити омертвіння власного тіла дуже погано. Уві сні ця хвороба символізує клопоти, пов’язані з сумною втратою і розставання назавжди. Простіше кажучи, образ обіцяє смерть значимого для вас людини.

Досить витрачати!

Іноді, на думку сонника, ця сновідних болячка попереджає про вкрай неприємної зустрічі з поганою людиною, яка відбудеться в казенному домі, наприклад, у в’язниці.

Бачити власні відмирають кінцівки уві сні буквально означає, що вам негайно слід стримати витрати.

Міллер попереджає

До чого сниться гангрена по сонником Міллера? Він упевнений, що вас чекають досить похмурі перспективи. Більш того, ампутація кінцівки внаслідок її відмирання, натякає на звільнення з роботи після тривалого конфлікту.

Обережніше!

Наснилося, що через гангрену ви позбулися якоїсь частини тіла? На деякий час відмовтеся від рішучих, і тим більше, радикальних дій, інакше загрузнете в неприємності.

До чого сниться, що вам відрізали почорнілу ногу? Сонник радить бути обережними у відносинах: через власну дурість ви ризикуєте втратити вірного друга або коханої людини.

Якщо чорні частини уві сні буквально відвалюються самі собою, то обридлі справи і зв’язку втратять свою актуальність і поступово зійдуть нанівець. Якщо при цьому сталося бачити кров, то ви поки морально не готові розпрощатися з минулим.

Що відчували?

До чого сниться, якщо в ночі ви задумали самостійно вилікувати страшну недугу? Сонник вважає, що ви втратили смак до життя і намагаєтеся отримати нові враження досить дивними, а деколи і негожими способами.

Наснилося, що гангрена пов’язана з больовими відчуттями? Готуйтеся до підозр, докорів і необхідності виправдовуватися.

Якщо ж відмирання тканин не викликало особливого дискомфорту уві сні, то наяву відчуєте серйозний тиск начальства або домочадців.

Місце поразки

Сонник нагадує: найбільш повне тлумачення сну дасть частина тіла, на якій утворилася гангрена.

 • Нога — допомога, всупереч особистим інтересам.
 • Рука — безсилля, занепад.
 • Пальці на нозі — доведеться займатися старими справами.
 • На руці — зловлять на крадіжці.
 • В області горла — заздрість.
 • Груди — страх.
 • Вух — злі плітки, погані новини.
 • Гангрена м’язових тканин попереджає про дурість, яку ви готові зробити. Наснилося, що хвороба вразила уві сні внутрішні органи? Якась проблема давно назріла і пора негайно зайнятися її рішенням.

  Тримайтеся!

  До чого сниться, що вам ампутували кінцівку через гангрену? Надмірна опіка старшого покоління доведе вас до нервового зриву.

  Наснилося, що знайомий вам людина померла від гангрени? Це означає, що вам належить стати свідком вкрай неприємної події.

  Якщо гангрена уві сні не викликала ніяких емоцій, то сонник пророкує: добре продумані плани заведуть у глухий кут і стануть причиною великих складнощів.

  Сонник гангрена, до чого сниться гангрена уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: