Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник газета, до чого сниться газета уві сні

На думку сонників, побачена уві сні газета символізує отримання новин здалеку, обман або популярність. Те,, до чого сниться це інформаційне друковане видання, тлумачиться в залежності від його зовнішнього вигляду і дій самого персонажа.

Сонник Міллера тлумачить приснився газету виявленням обману в справах, який може кинути тінь на репутацію сплячої людини. За версією Дмитра та Надії Зими, подібне бачення передрікає деякі хвилювання наяву. Можливо, виникне витік інформації або сновидцу стануть відомі якісь неправдиві чутки про нього.

Особливості

За тлумаченням сонника Шувалової, образ інформаційного листка, ототожнюється з підсвідомим бажанням сплячої людини жити за правилами, приємний в суспільстві, тобто так, як говорять інші. Те,, до чого сниться стара або рвана газета, сповіщає тлумачем про те, що Вам необхідно подумати в першу чергу про потреби душі, постаратися не залежати від громадської думки і звернути увагу на справжні цінності.

Бачити уві сні стару рвану газету передрікає несподіване виявлення сновідящій застарілих таємниць, що стосуються близьких або знайомих. Можливо, Вам стане відома деяка інформація, що ретельно зберігається дорогими людьми.

Наснилося, що щось лежить, обгорнути в стару газету асоціюється тлумачем Мандрівника зі скупістю і злиднями. Бачити пошарпану і рвану газетну публікацію — до спогадів.

Переглядати друковане видання

Наснилося, що довелося читати газетні статті, присвячені персонажу або знайомим, за твердженням Дмитра та Надії Зими, попереджає про ризик бути втягнутим в центр серйозних подій, що змінять протягом нинішнього життя.

За версією англійського сонника прочитання газет уві сні вказує на отримання хороших новин від далекого друга, які послужать причиною відходу з роботи. Такий крок принесе довгоочікуване піднесення — Ви будете в змозі зайнятися власним підприємництвом, досягнете багатства і процвітання.

Для одиноких приснилося бачення обіцяє одруження на багатій вдові і початок дорогого судового процесу, який затягнеться на роки. Закоханим такий сюжет уві сні обіцяє розставання — об’єкт пристрасті і жадання надовго покине країну, і тільки по закінченню декількох років, їх серця назавжди з’єднаються.

Те,, до чого сниться читати газету, але не розуміти змісту прочитаного, тлумачиться Сонником Міллера провалом в сумнівному підприємстві.

Переглядати уві сні журнали пророкує Сонником ХХI століття тугу і нудьгу. Уважно читати всі статті поспіль передрікає необхідність в реальному житті визначитися в складному виборі — навіть думки дають поради в даному питанні кардинально протилежні.

Інші дії

Рвати журнали уві сні віщує Загальним тлумачем загрозу потрапити в неприємне становище, різати або спалювати їх — до появи на порозі будинку нудного і набридливого гостя.

Купівля газет застерігає від необдуманих вчинків наяву. Діставати їх з поштової скриньки обіцяє приємні новини від далеких родичів. Ще одна версія,, до чого сниться купувати газети в кіоску, пояснюється сонником Міллера необхідністю перейти на жорстку економію.

Перевіряти уві сні поштову скриньку в пошуках газет — очікування результату співбесіди або звісток з-за кордону.

Сонник газета, до чого сниться газета уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: