Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник галка, до чого сниться галка уві сні

Уві сні з’явилася галка? Залежно від другорядних деталей вона може символізувати небезпечного одного, довгоочікувані новини або дрібні неприємності. Сонник підкаже,, до чого сниться цей персонаж конкретно.

Думка Міллера

У мріях сталося бачити галку? Тлумач Міллера пророкує незначне погіршення здоров’я або ж сімейні розборки. В ночі ви зловили птицю? В реальності зумієте обхитрити ворога. Уві сні вбити її буквально означає заволодіти сумнівною власністю.

Позбавтеся від комплексів!

До чого сниться чорна галка? Уві сні це красномовний символ непостійності, марнославства і заздрості.

Поява цього образу в мріях натякає на надмірну закомплексованість сновидіння. Більш того, сонник підозрює, що ви намагаєтеся здаватися краще, ніж є насправді.

Привиділася галка? Готуйтеся до скандалів, суперечок і пліткам. Погано бачити цей образ людям, які займають відповідальну посаду. У ваших недоброзичливців з’явився серйозний компромат проти вас.

Флірт чи причина?

До чого сниться чорна птаха ще? Сонник обіцяє: ви чудово проведете час в суспільстві веселого чорнявого людини. Цей же пернатий персонаж обіцяє легкий флірт або зв’язок без зобов’язань.

Наснилася ціла пташина зграя? На вас наведена порча, також мають місце хвороби серця.

Привиділася галка з голубиними пір’ям в хвості? У вас завівся дуже заздрісний друг, який від злості розпускає недобрі плітки.

Коли з’явилася?

Уві сні з’явилася галка? Всі турботи про нового члена сім’ї ляжуть виключно на ваші плечі.

Тлумачення сну значно змінюється в залежності від дня, коли він приснився. Так галка в недільну ніч гарантує вдале вирішення поточних проблем.

Якщо птах з’явилася в ніч понеділка, то, не бажаючи того, нашкодите якійсь людині. Сонник вважає, що бачення середовища дає можливість виправити допущену помилку, але доведеться сильно постаратися.

Ще більше деталей

Щоб точно визначитися,, до чого сниться галка, сонник радить врахувати деякі сновідних дії.

 • Летить — важлива подія виявиться не таким істотним.
 • Переходить дорогу — заімеете шкідливого ворога.
 • Шумить, кричить — плітки, пересуди.
 • Ловити її — застосуєте хитрість.
 • Спіймати — обійде конкурента.
 • Вбити — належить відстоювати власні права.
 • Не перестарайтеся!

  До чого сниться поранена галка? У реальності ви зможете позбутися від деяких комплексів і особистої невпевненості.

  Наснилося, як ви лікували уві сні поранену птаху? Сонник впевнений: ви надасте посильну моральну допомогу нужденному в ній людині. Але постарайтеся не нав’язувати йому свої погляди, а просто вказати правильний шлях.

  Запам’ятали?

  У мріях довелось бачити, як пташеня Галча сидить в гнізді? Сонник радить більше уваги приділяти власним дітям і стежити за тим, як вони проводять свій час поза домом.

  Наснилося, що ви зруйнували гніздо галки? Настільки неоднозначний сюжет означає небувалу удачу. Вам, нарешті, вдасться встановити особу того, хто шкодить.

  До чого уві сні з’являється зовсім мертвий птах? Ви перебуваєте під захистом, і найстрашніші біди вам не страшні.

  Сонник галка, до чого сниться галка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: