Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гудзик, до чого сниться гудзик уві сні

Побачена уві сні гудзик є передвісником змін, несподіваною допомоги і грошей. Однак багато сонники по-різному розкривають,, до чого сниться цей предмет, тлумачачи сновидіння в залежності від його зовнішнього вигляду і пов’язаними з ним маніпуляціями.

Зовнішній вигляд аксесуара

Бачити уві сні тьмяні, старі і непривабливі гудзики, згідно сонником Міллера, позначає втрати, проблеми зі здоров’ям і розчарування.

Побачені срібні ґудзики висловлюють необхідність звернути на свої справи і зовнішність більш пильну увагу. Золоті аксесуари віщають про близьке укладання вигідної угоди або вступ в вдалий, але недовгий шлюб.

Висить на ниточці ґудзик, згідно сонником, застерігає молоду дівчину відмовитися від відпочинку в сумнівній компанії, оскільки велика ймовірність того, що сновидицей спробують напоїти і згвалтувати.

Те,, до чого сниться відірвана «з м’ясом» ґудзик, говорить про сильне хвилювання сновидіння за здоров’я своїх рідних людей, а особливо дітей. Наснилося, що одязі різні за кольором і розміром аксесуари, значить, варто готуватися до розчарування і клопіткою справах.

Зламана гудзик уві сні символізує перепони, які виникнуть у сновідящего на шляху до досягнення бажаного. Якщо приснилося, що вона поламалася під час спілкування з другою половинкою, значить, попереду очікуються серйозні випробування почуттів закоханих людей. Помітити, що гудзик поламалася або відпала у співрозмовника — виникнуть труднощі в підписанні договору або продовження контракту.

Маніпуляції з ґудзиком

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться пришивати різнокольорові гудзики на формений одяг. Для дівчини, сновидіння обіцяє гарячу прихильність багатого і красивого парубка. Для юнака, подібний сюжет є передвісником вступу на військову службу або успішної кар’єри.

Пришивати відірвану або міняти зламаного ґудзика на чужому вбранні, пояснюється прихильністю сновидіння до персони, якій надає послугу.

Розстебнуті гудзики уві сні є знаком зневаги правилами пристойності і громадською думкою. Спілкуватися з людиною, у якого одяг непристойно розстебнута, віщує сонником непристойну пропозицію, погодившись на яке, можна сильно заплямувати свою репутацію.

Застібати свій наряд уві сні, згідно сонником Цвєткова, говорить про вдале завершення важливих справ. Якщо в цей момент гудзик відпала або поламалася, то, швидше за все вашим планам не судилося збутися. Вважати приснилися предмети — незабаром наяву належить рахувати гроші.

Купувати гудзики уві сні свідчить про те, що сновідящій занадто захоплений власною персоною. Отримати їх в подарунок — опинитеся в незручному становищі, через якого доведеться червоніти. Знайти — виграти в лотерею, довести свою точку зору впливовому опонентові.

Лишається гудзики

Втратити гудзик уві сні, пророкує сонником погіршення матеріального становища. Те,, до чого сниться навмисне відривати цей предмет зі свого вбрання, висловлює відчуття тривоги або емоційного безсилля сплячої людини.

Наснилася відірвана або зламана ґудзик — чекають втрати і непередбачені витрати. Бачити, як хтось втратив гудзик — до розриву відносин з цією людиною.

Сонник гудзик, до чого сниться гудзик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: