Сонник гармата, до чого сниться гармата уві сні

До чого сниться гармата? Це знаряддя уві сні віщує можливість ураження, втрату роботи, неприємності, хвороба. Однак деякі подробиці сонник трактує цілком оптимістично: попереду сприятлива ситуація, радісні події, успішні справи.

Що довелося робити з нею?

Пригадайте, що ви робили:

 • Чули віддалену стрілянину — отримаєте важливі новини;
 • Бачили стрілянину з багатьох знарядь — станете спостерігачем конфлікту в колективі;
 • Заряджали — самі готуєтеся до протистояння з кимось;
 • Стріляли в людину — належить ганьба;
 • Чи не вразили ціль — невдала спроба здійснити задумане.
 • Сонник Міллера: удача незабаром посміхнеться

  До чого сниться гармата? Людина, яка вміє керувати своїми справами, може розраховувати, що після багатьох невдач йому вдасться провести успішні підприємства.

  Можливе ураження, потрібно поберегтися

  Приснилося бачення уособлює рішучість, силу, мужність. Можливо, в найближчий час відбудеться якась подія, коли від сновидіння будуть потрібні ці якості.

  Бачити гармату уві сні означає: попереду небезпека для сплячого, треба поберегтися. Бажано уникати ризикованих починань, навіть якщо вони здаються вельми привабливими.

  До чого сниться молодій жінці почути гарматний постріл? Сонник підказує: вона вийде заміж за військового.

  Наснилося гармата також застерігає від можливого ураження. Тому не варто вплутуватися в боротьбу або суперечки про щось.

  Втрата роботи, занепад справ

  Чули, як гармата уві сні стріляє? Сонник пояснює: незабаром можете втратити робоче місце. Можливо, це відбудеться незалежно від вас.

  Діловим людям почути, ніби вона стріляє, віщує погане управління справами. Як наслідок — бізнесу загрожує занепад.

  Жінці гармата, яка стріляє, обіцяє: трапиться якась сенсація, яка принесе сновидицей славу неуживчивой сварливою особи. Для заміжньої дами тлумачення сну дещо інше: на неї чекають неприємності від інших жінок.

  Обережніше: можете захворіти

  До чого сниться виявитися убитим гарматним пострілом? Сонник попереджає: наяву сплячого будуть дратувати злі і недалекі люди. Треба запастися терпінням, щоб менше зриватися і поберегти нерви.

  Якщо пальнули з неї уві сні, але випадково потрапили в власний будинок — вас підстерігає захворювання. Це стане наслідком вашої ж безпечності.

  Наснилося бути вбитим з гармати? Також можете захворіти важкою хворобою, яка принесе як фізичні, так і душевні страждання.

  Сприятлива ситуація, готовність до сміливих вчинків

  Спостерігали за цим знаряддям? Ви хочете змінити усталений спосіб життя, причому вже готові зробити для цього рішучі кроки.

  Бачити гармату, біля якої складені ядра, означає: попереду сприятлива ситуація, можливість вплинути на свої справи, направити їх протягом у потрібне русло.

  Нові досягнення, радісні події

  Наснилося побачити, як постріл з неї точно вражає ціль? За сонником, це передвістя успіху, нових досягнень на діловому терені і любовному фронті.

  Спостерігати салют стрілянину з гармати уві сні означає: чекають якісь радісні події. Цей сюжет також обіцяє сновидцу: він незабаром отримає бажану річ.

  Сонник гармата, до чого сниться гармата уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: