Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник готель, до чого сниться готель уві сні

Розкішний затишний готель — мрія будь-якого мандрівника. Охайна кімната в готелі або дорміторій в дешевому хостелі — в будь-якому з них, стомлений з дороги турист, знайде свій куточок для відпочинку. А якщо трапилося так, що ви подорожуєте уві сні, чи знаєте ви, до чого це? Може, бунтівний дух кличе вас у шлях або втомлена душа шукає спокою і самоти? До чого сниться нам все ж готель? Навіщо гадати, давайте відкриємо сонник і отримаємо відповіді на свої питання.

Дорогий готель

Якщо вам наснився шикарний готель з добротними меблями — попереду чекає приємна подорож, повне задоволення, говорить сонник Міллера.

Сниться розкішний п’ятизірковий готель на березі моря — до змін в жізні. Море спокійне і тихе — на краще, розбурхане — зміни засмутять.

Наснилося, що ви живете в шикарному готелі, але не розумієте нікого з персоналу або постояльців — на шляху до досягнення цілей вас чекають перешкоди, засмутить вас сонник.

Побачити уві сні шикарний готель під водою, в скелі або в іншому незвичному місці — вас чекає приємне, але несподівана звістка. Сонник віщує, що можливо, вас запросять на захід, який ви давно мріяли відвідати.

Бачити уві сні красиву дорогий готель на фотографії або листівці — в реальному житті ви занадто багато мрієте. Поверніться до реальності, інакше ризикуєте втратити те, що вже маєте.

Бюджетний пансіон

Якщо уві сні ви жили в недорогий, але затишному готелі — в реальному житті вам належить службове відрядження або ділова поїздка.

Сниться, що номер пансіону погано прибраний, всюди сміття і павутина — цей сон є відображенням душевного дискомфорту. Ви самі не відаєте, що вас щось гнітить наяву, тому, побачивши подібне сновидіння, прислухайтеся до поради сонника і розберіться зі своїми емоціями.

Наснилося, що ви увійшли в старий покинутий готель із застарілою обстановкою і поламаною меблями — будьте обережні. Сонники попереджають — в реальному житті цей сон не обіцяє нічого хорошого. Закоханим і молодятам він може передвіщати сильну сварку, аж до розставання, торговцям і підприємцям — розорення і збитки, авантюристам — тюремне ув’язнення.

Якщо вам сниться, що ви зняли кімнату в дешевому хостелі, але увійшовши в номер були вражені його розкішшю — до приємних несподіванок і сюрпризів.

Наснилося, що у вас немає свого житла, і ви проживаєте в недорогому готелі постійно — це знак змін в квартирному питанні. Наяву немає своєї квартири — є шанс знайти підходящу, з житлом все в порядку — починайте ремонт, вас здивує те, як він змінить ваше життя на краще.

Обслуговуючий персонал і постояльці

Наснилося, що ви власник розкішного готелю — сонник підказує, що зараз саме час втілювати в життя свої найсміливіші мрії і фантазії.

Бачити уві сні сторонніх людей в номері свого готелю — у вашому оточенні є люди, які вам неприємні. Але майте на увазі, почуття взаємні. Остерігайтеся інтриг і пліток.

Сниться, що ви працюєте в готелі простим службовцям — вас чекає підвищення на посаді або хороша надбавка до зарплати.

Уві сні вам довелося зіткнутися з грубістю обслуговуючого персоналу готелю — наяву належить сварка в колективі. Сонник дає пораду — не ведіться на провокації, і опоненти швидко визнають свою неправоту і вибачаться.

Сонник готель, до чого сниться готель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: