Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гадюка, до чого сниться гадюка уві сні

Гадюка — дуже небезпечна істота. Як і більшість змій, вона не нападає на людину з метою пополювати. Якщо гадюка накинулася на людину і вкусила його, це означає, що вона його дуже злякалася, і дії її можна розглядати як самозахист. Однак знання цього факту робить зустріч з гадюкою більш бажаною або менш безпечною. Адже її можна і не помітити або ненавмисно наступити на неї у високій траві. Одним словом, не варто шукати зустрічей з цієї гадина! Навіть уві сні! Адже навіть той, хто не знайомий з символікою сновидінь, розуміє, що подібні сни нічого доброго не передрікають. А правда це чи ні, і, до чого сниться подібне сновидіння, можна дізнатися з тлумача сновидінь — сонника. Варто лише згадати подробиці сну, знайти потрібне тлумачення і отримати відповіді на свої запитання!

Смертельний укус

Наснилося, що вас вкусила гадюка — до віроломному зради одного, попереджає сонник Міллера.

Жінці приснився сон, що на неї готується напасти гюрза або чорна мамба — знак того, що в житті може з’явитися суперниця, якщо змія накинулася і вкусила — суперниця вже існує і у неї дуже серйозні плани на вашого чоловіка.

Сниться, що гадюка вас кусає, але не відчувати при цьому ні болю, ні страху — наяву вам доведеться зіткнутися з низкою труднощів, на шляху до реалізації планів, пророкує Східний сонник, однак ви впораєтеся з усіма труднощами без зайвої суєти.

Бачити уві сні змію, яка кусає себе за хвіст, утворивши при цьому замкнуте коло — в реальному житті через підступів ворогів і заздрісників ви ходите по колу, замість того, щоб рухатися далі у своїй кар’єрі. Пора позбуватися від недоброзичливців.

Місце проживання змії

Сниться, що ви купаєтеся в річці і бачите що пливе у воді гадюку — доходи можуть різко зменшитися через підступності заздрісного колеги, попереджає Місячний сонник.

Гріється на сонечку чорна мамба або будь-яка інша отруйна змія — незабаром може загостритися якесь хронічне захворювання. Якщо гадина була отруйною — до гострої вірусної інфекції.

Приснилася гадюка, що звисає з дерева як канат — чекайте затяжний смуги неприємностей і розчарувань, засмучує Мусульманський сонник.

Наступити на гадюку, що повзе у високій траві — будьте обережні зі своїми таємницями і секретами, якщо вороги про них дізнаються, вони завдадуть вам нищівного удару.

Перемога над гадів

Убити в сні гадюку, яка вас укусила або тільки збирається це зробити — до перемоги над ворогами. Жінці подібне сниться до позбавлення від суперниці, причому дуже вражаючим чином.

Приснився поранений змійка — до образ, жаль і печалі, трактує сонник Ванги дане сновидіння.

Сниться, що вам довелося вбити гадюку, нападаючу на одного або дитини — в реальному житті комусь із близьких потрібна буде захист і заступництво. Допомогти йому буде в ваших силах.

Спостерігати уві сні, як кілька гадюк переплелися в один клубок і жалять один одного — наяву ваші суперники «перегризуться» між собою, допомагаючи тим самим домогтися успіху вам, дає надію Східний сонник.

Небезпечні танці та інші видовища

Бачити уві сні танцюючих під флейту факіра кобр — до несподіваного, але приємному і захоплюючого події. Можливо, вас запросять на пишне і видовищний захід або торжество, передбачає сонник Міллера.

Спостерігати, як дві гадюки плавають і грають один з одним у воді — тлумачення сну наступне: хтось із вашого оточення спробує обманним шляхом втертися до вас в довіру, щоб в майбутньому нашкодити вам.

Приснилася чорна мамба, що обвиває дерево, немов стрічка, — до надмірного зловживання алкоголю або до переїдання. І те, і інше викличе у вас напад кишкових кольок. Будьте розсудливі — знайте міру, радить Місячний сонник.

Сонник гадюка, до чого сниться гадюка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: